AKIN, SU SORUNUNU DEĞERLENDİRDİ

Erzurum MHP Olur ilçe başkanı Hamdi Akin ilçede meydana gelen su kesintileri nedeniyle halkın çok zor durumda olduğunu söyledi.
MHP ilçe başkanı Akın ilçede alt yapı sorunları olduğunu belirterek özellikle kış aylarında su kesintileri meydana geldiğini bununda vatandaşları zor durumda bıraktığını belirtti. Akın, Kış aylarında su kesintilerinin su borularında donmaya neden olduğundan vatandaşların su tesisatlarının da zarar gördüğünden vatandaşların şikayetçi olduklarını belirtti.
Akın, ilçede su ve alt yapının artık ilçeye hizmet veremez durumda olduğu ilçenin alt yapısının günümüz şartlarına uygun bir şekilde yeniden yapılmasının gerektiğini söyleyerek yetkililerin artık bu soruna el atmalarını istedi. Akın “MHP belediye meclis üyelerince alt yapı hakkında önerge verdiklerini belirterek şimdiye kadar her hangi bir çalışmanın yapılmadığını belirterek ilçemizde sadece alt yapı değil başka bazı sıkıntılarında olduğunu dile getirerek şunları söyledi ilçemizde bazı kamu kurum ve kuruluşlarının personel sıkıntısından dolayı bazı hizmetlerin verilmesinde zorluklar yaşandığı özellikle Telekom, PTT gibi kuruluşlarının yeterli personeli olmadığından ilçe merkeziyle birlikte yaklaşık 40 köyün hizmetlerinin tek personelle yürütülmesinin sıkıntı doğurduğu aşikardır” ded.İHA
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×