Aldırmaz, iş yapan, üreten insanların yanındayız

BAŞKAN VEKİLİ ALDIRMAZ MÜTEAHHİTLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ...

 

 “İŞ YAPAN, ÜRETEN İNSANLARIN YANINDAYIZ”...

 

   Yeni kurulan Adana Yapı Müteahhitleri Derneği Başkanı Murtaza Kılçık ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı makamında ziyaret ederek, sorunlarını anlattılar.

   Ziyarette Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın birikim ve deneyimine güvendiklerini ifade eden Yapı Müteahhitleri Derneği Başkanı Murtaza Kılçık, “Sorunlarımızı dile getirmeye çalıştık. Ayrıca siz konulara çok  hakimsiniz. Hatta diğer belediye başkanlarından bu konuları daha iyi biliyorsunuz. Sorunumuzu çözeceğinize inanıyoruz” dedi.

   Ziyarette hazır bulunan müteahhitler de son dönemde belediyedeki olumlu değişimlere dikkat çektiler. Özellikle belediye personelinin kendilerine yaklaşımlarında son 5 ayda olumlu anlamda büyük değişiklik olduğunu vurgulayan müteahhitler, bundan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

   Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, Adana’da herkesin sorunu dinlediklerini ve çözüm üretmeye çalıştıklarını söyledi. Bunu yaparken her zaman ortak aklı ön planda tuttuklarını ifade eden Aldırmaz, Adana’nın sorunların çözümünde önemli rol oynayacak “bölgesel işbirliği” konusunda da görüşlerini ve yapılan çalışmaları anlattı.anadoludahergün
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×