Demirel, muhtarlarla tam bir uyum içinde çalışıyoruz

Başkan Demirel, muhtarlarla tam bir uyum içinde çalıştıklarını söyledi.

 

DEMİREL MUHTARLARLA TOPLANTI YAPTI

 

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, muhtarlarla toplantı yaparak istek ve şikayetlerini dinledi. Demirel, yaptıkları hizmetleri ve gerçekleştireceği projeler hakkında muhtarlarla fikir alışverişinde bulundu.

 

Halk Ekmek Fabrikası’nda düzenlenen toplantıya davetli mahalle muhtarlarının tamamı katılırken, başkan yardımcıları ve birim müdürleri de toplantıda hazır bulundu. Muhtarlarla istişarelere büyük önem verdiklerini ifade eden Demirel, belirli aralıklarla bu tür toplantıları gerçekleştirdiklerini hatırlattı.

 

KATILIMCI YÖNETİM

Katılımcı bir yönetim anlayışından hareket ettiklerini belirten Demirel, belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Etimesgut’un hızla büyüdüğünü ve hizmet alanının genişlediğini kaydeden Başkan Demirel, “Kaynaklarımız kısıtlı, sorumluluğumuz çok fazla. Ancak bu sorunları çözecek irade ve çalışma azmine sahibiz” dedi. Toplantıda muhtarların istek ve önerilerini alarak, gerçekleştireceği projeler hakkında da bilgi veren Demirel, “El ele vererek Etimesgut’u daha modern, daha yaşanabilir hale getirmeye çalışıyoruz. Bu yönde 1 buçuk yıldır yoğun bir çalışma yapıyoruz” dedi. Toplantıda söz alan muhtarlar, mahalleleri ile ilgili sıkıntıları Demirel’e ilettiler. Başkan Demirel de toplantıya katılan ilgili birim müdürlerini, konunun takipçisi olmaları ve çözümü noktasında gerekli çalışmaları yapmaları konusunda talimat verdi.

 anadoludahergün
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
feti 9 yıl önce

muhtarsız siyaset olmaz muhtrarlaçalışan kazanır