Emniyet Müdürüne Hoş geldin Ziyareti

Emniyet Müdürüne Hoş geldin Ziyareti

İstanbul Sarıyer Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Okul Müdürü Osman Verim, Müdür yardımcısı Baki Uzun, Bilişim teknolojileri Öğretmeni Ümit Bulut ve öğrencileri ile Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğüne birkaç ay önce atanan Emniyet müdürü Ramazan Emekli’yi makamında ziyaret etti.

Emniyet müdürü ile görüşülmeden önce özel kalem müdürüne çocuklar çicek hediye ettiler. Daha sonra makamında öğrencileri ağırlayan emniyet müdürü sürprizlerle karşılaştı. Öncelikli olarak okul müdürü Osman verim hayırlı olsun dileklerini ileterek hediye takdim etti. Daha sonra öğrenciler kendilerine özgü hediyeleri verdiler. Müdür beyi gülümseleten hediyeler oldu. Ahşap araba, Kars peyniri, çerçevelik saksıda çiçek takdim edildi.

Bir öğrencinin polis teşkilatına yazılan bir şiir duygulu anların yaşanmasına sebep oldu. Emniyet müdürü öğrencilere hazırlıksız yakalandığını söyleyerek onlara anahtarlık. Ve meyve suyu kek, çikolata vererek jest yaptı.

 

Okul meclis başkanı Eray Ertürk emniyet müdürüne kendi kartvizitini hediye etti. Ortamda gülümsemelere sebep oldu. Emniyet müdürü de ilk defa kartvizitini kendisine takdim etti.

 

Program Soru cevap şeklinde devam etti. En son öğrenciler okullarına davet ederek ayrıldılar.anadoludahergün
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×