Etimesgut Belediye personeli gönüllerince eğlendi

Etimesgut Belediye personeli gönüllerince eğlendi

 

ÖNCE BOWLİNG

SONRA SİNEMA KEYFİ

 

Etimesgut Belediye personeli önce bowling oynadı, daha sonra Av Mevsimi’ni izledi. Gönüllerince eğlenen belediye çalışanlarını Başkan Demirel yalnız bırakmadı.

 

Etimesgut Belediyesi personelin moral ve motivasyonlarını artırmak, birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla bowling turnuvası düzenledi. Optimum Roll House’da gerçekleştirilen programa Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, meclis üyeleri, birim müdürleri ile belediye çalışanları katıldı.

 

BOWLİNG HEYECANI

24 birim müdürlüğü 3’er kişilik takım oluşturarak ilk üçe girmek için mücadele etti. Birçok personel ilk kez bowling oynamanın heyecanını yaşadı. Başkan Demirel de personelle birlikte bowling oynayıp stres attı. Yaşanan kıyasıya rekabette Park ve Bahçeler Müdürlüğü birincilik ipini göğüsledi. İkinciliği Bilgi İşlem Müdürlüğü, üçüncülüğü Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü elde etti. Dereceye girenlere kupa ve madalya verildi. Başkan Demirel, turnuvaya katılan tüm personele katılım belgesi takdim etti. Madalya töreni öncesinde günün anısına Optimum yönetimi tarafından hazırlanan pastayı Başkan Demirel, turnuvaya katılarak belediye çalışanlarına moral veren AKP’li Meclis Üyesi Fuat Yıldırım ile CHP’li Meclis Üyesi Ayhan Yılmaz’la  birlikte kesti.

 

SİNEMA KEYFİ

Belediye personeli bowlingin ardından sinema keyfi yaşadı. Başkan Demirel de personelle birlikte Av Mevsimi adlı sinema filmini izlediler. Gerçekleştirilen programı değerlendiren Başkan Demirel, belediye personelinin özveriyle çalıştığını ifade ederek, çalışanların bu etkinlikle stres atıp moral depoladıklarını kaydetti.

 

 

 anadoludahergün
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×