KADIN KOLLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Kadın Kolları kahvaltıda buluştu. MHP'nin Adapazarı, Akyazı, Ferizli, Serdivan, Erenler ilçeleri Kadın Kolları tarafından düzenlenen Dayanışma ve Tanışma toplantısı Gümüş Kafe'de gerçekleşti. Toplantıya MHP'nin yeni il Başkanı Orhan Ünver'de katıldı. Ünver, bir konuşma yaparak önümüzdeki seçimler ile ilgili MHP'nin beklentilerini anlattı. Ünver, “Bizim partimizin geçmişi belki, tertemiz bir geçmişimiz var. Sakarya'da önümüzdeki seçimlerde yüzde 100 almamamız için önümüzde hiçbir engel yok. Bunun için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdüreceğiz. Sakarya Türkiye'nin aynası gibidir. Bunu daha önce genel başkanımızda kendisi beyan etmişti. Bize düşen tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmektir” dedi.
İl yönetiminde yaşanan istifalara yönelik olarak da açıklama yapan Ünver, “MHP'nin tüzüğü gereği bir ile başkan atandığında eski yönetim düşer. Bizim il yönetimimiz daha fazla zaman kaybedilmemesi için erkenden istifalarını vermişlerdir. Benim oluşturduğum listemde 27 kişi bulunuyor. Bu isimler arasında eski il yönetiminden de isimlerin olduğunu açıklandığı zaman göreceksiniz. Bazı kötü niyetli arkadaşlarımız yaşanan istifaları farklı yorumlayarak MHP'yi kötüleme düşüncesi içine girmişlerdir. İşin aslını önümüzdeki hafta ben listeyi açıkladığımda kendileri de görecektir” diye konuştu.
Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Ülker Sıktaş ise yaptığı konuşmada, “Burada yöneticiler olarak önümüzdeki dönem yaşanacak olan seçimlerin stratejini planlamak için toplandık. Ayrıca yeni atanan il başkanımız ile ilçe kadın kollarımızın bir tanışma toplantısı gibi oldu. Amacımız partimizi önce Sakarya'da birinci parti konumuna getirmek olacak” dedi.İHA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×