KUTLU YÜRÜYÜŞÜMÜZ 1 EKİMDE BAŞLADI”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan, “72 milyonu ayrımsız kucaklayan, bütün mesaisini milletimizin birliğine, dirliğine, huzur ve refahına adayan Milliyetçi Hareket’in kutlu yürüyüşü 1 Ekim itibarıyla başlamıştır” dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de katıldığı Kars’taki Ani harabeleri içinde bulunan Fethiye Camii’ndeki Cuma namazına Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı, Yüreğir İlçe Başkanı Mustafa İzgioğlu ile birlikte iştirak eden Ahmet Erdoğan, Adana’ya dönüşünde değerlendirmelerde bulundu.
Ani Harabelerindeki buluşmanın derin anlamlar ve mesajlar içerdiğini vurgulayan Erdoğan, “Türk milliyetçileri, Sultan Alparslan’

ın 946 yıl önce cihanşümul hedefiyle Anadolu’yu ebedi Türk yurdu yapma ülküsüyle adım attığı yerde, dimdik ayakta olduğunu, aynı hedefte, aynı heyecanla azim ve kararlılık içinde yürümeye devam edeceğini bir kere daha haykırmıştır. Çan sesiyle sarhoş olup Haçlı zihniyetine duble yollar döşeyen şeytanların, Fethiye’deki ezan sesinden rahatsız olmaları ise milletimizi şaşırtmamıştır. Ancak bilinmelidir ki, ebediyen Anadolu’da ne ezan dinecek, ne de ay-yıldızlı bayrak inecektir. Bu manada 1 Ekim 2010 tarihi, Türk milliyetçileri ile teslimiyetçilerin gündüz ile gece gibi olan farkını bir kez daha ortaya koyan yeni bir milat olmuştur” dedi.
Ahmet Erdoğan açıklamasında şunları kaydetti:
“72 milyonu ayrımsız kucaklayan, bütün mesaisini milletimizin birliğine, dirliğine, huzur ve refahına adayan Milliyetçi Hareket’in kutlu yürüyüşü 1 Ekim itibarıyla başlamıştır. Hemşehrimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli serhat şehrimizden seçim startını vermiştir. Hedefimiz, Allah’
ın izni ile zillete son vermek, milletimizi ise iktidar yapmaktır."
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×