MEHMET EKİCİ ARDAHANDA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici, Ardahan MHP İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Ardahan MHP İl Başkanlığı'nı ziyaret eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici, birtakım açıklamalarda bulundu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ardahan'a gelişini değerlendiren Ekici, "Bugün enteresan bir şey oldu. Sayın Başbakan açılışlar yapmak üzere Ardahan'a geliyor. Bir Başbakan trafiği ile karşılaştık. Türkiye'nin Başbakanı tabi gelecek ama dikkatimizi birçok ilde olduğu gibi açılış listesi çekti. Başbakan 30 küsur tesis açılışı yapacak" dedi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ekici, Başbakan Erdoğan'ın 5 yıl önce faaliyete geçen tesislerin açılışını yapacağını iddia etti. Ekici, "Başbakan öğrendiğimize göre 5 yıldır faaliyette bulunan binalar, bazı menfezler tamamlanmış bazı yatırımların açılış listesine bu 30 küsür tesisi, tabi tesis lafı önemlidir. Bu listeye dahil edilmiş olmasının Sayın Başbakana sunulan Adalet ve Kalkınma Partisi açısından bir o kadar da değeri vardır. Ama Yozgatlı, Çorumlu, Sivaslı ve Tokatlı bunların gerçekten tesisi olup
olmadığı ve önceden hayata geçip, geçmediğini veya tamamlanmadığını bilmeyebilir. Tamamlanmış tesislerin önceden hizmete girmiş tesislerin yeni açılıyormuş gibi, yeni yapılmış gibi, halka yeni sunuluyormuş gibi sunulmasının Ardahanlılara bir haksızlık ve saygısızlık olduğunu düşünüyoruz" diye konuştu.
Başbakan Erdoğan'ın Ardahan'ı ziyaret etmek için gelmesinin kendilerini daha çok sevindireceğini söyleyen Ekici, özetle şunları söyledi:
"Dün akşam ilçeye girerken pankartlar ve bu pankartlardaki ifadelerin ışığında söylüyorum. Sayın Başbakan menfez açılışı ve su yolu açılışı gibi sayın başbakanın değil de bir genel müdürün, belki bir şube müdürünün, bir il tarım müdürünün yapacağı törenlere itibar etmeyip Ardahanlıyı ziyaret etmesi doğrusu bu bizi daha çok mutlu ederdi."
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici ve beraberindekiler, Ardahan ve ilçelerinde MHP teşkilatlarında ziyaretlerde bulunacaklar.İHA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×