SAKARYA ERDOĞANA VEDA YEMEĞİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) yönetimi Milletvekilliğine aday adayı olan Mehmet Erdoğan'a veda yemeği verdi.
Serdivan Murat Baklavalarında gerçekleştirilen veda yemeğine Mehmet Erdoğan'ın yanı sıra MHP İl Başkan Vekili Yusuf Kaygısız, İl Başkan Yardımcıları Metin Hünerlice, Oğuzhan Yıldız, Fikret Kazıcıoğlu, Metin Ergezen, Ahmet Yılmaz, İl Sekreteri Behzat Etik, İl Muhasibi Arif Toksa ve İl Yönetimi katıldı.
Yemekte konuşan MHP Sakarya İl Başkan vekili Yusuf Kaygısız, partisinde önemli görevler üstlenen eski Başkan Mehmet Erdoğan'ın adaylık sürecinde her zaman yanında olduklarını ve yönetim olarak kendisine destek olacaklarını söyleyerek başarılar diledi.
Kaygısız'ın kısa konuşmasının ardından MHP İl Yönetim Kurulu üyesi Sibel Açba, Erdoğan'a yaptığı hizmetlerden dolayı yönetim adına içinde şık bir kalem bulunan hediye verdi.
Başkan Erdoğan'da yönetime anlamlı desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Uzun yıllar birlikte partimizde görev yaptık. Hep birlikte güzel işler başardık. Bizim çoluk çocuğumuza anlatacağımız bir gurur ve şeref olarak bırakacağımız ülkücüydüm adamdım olacak. Böyle bir camiaya il başkanlığı yaptım. Babam böyle bir şey yaptı deme herhalde onu en çok duygulandıracak onurlandıracak şeydir diyorum çocuklarım için biz bir aile olduk. Biz hangi görevde olursak olalım hep sizinle birlikte olmayı sürdüreceğiz” dedi.
Erdoğan yemek sonunda yönetim ile tek tek vedalaşarak yemekten ayrıldı.İHA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×