SANDIKLARA SAHİP ÇIKIN UYARISI

MHP Melikgazi İlçe Başkanı Güven Hocaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri mahalle temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıda mahalle temsilcilerine seslenen Hocaoğlu, temsilcilerin sandıklara sahip çıkmalarını istedi.
Parti İl Binasında düzenlenen toplantıya Başkan Hocaoğlu'nun yanı sıra Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ertuğrul Yüçebaş, Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Çolakoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda mahalle temsilcisi katıldı.
Mahalle temsilcilerine seçimlerde çok çalışmaları gerektiğini söyleyen Hocaoğlu, "28 Ocakta da Genel Başkanımızın Ankara’da yapmış olduğu toplantı ile seçim beyannamemizi açıklanmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi tek başına iktidarı hedeflediği için dolu dolu bir program hazırlamıştır. Bu program adaletten tutun, ekonomiye kadar esnaftan tutun köylüye kadar herkesi ayrı ayrı düşünerek top yekün bir kalkınma projesi hazırlanmış durumda. Bizlere düşen ise bu seçim beyannamesinin çok ciddi bir şekilde hatmetmemizdir. Önce biz anlayacağız ki sizler bizlerle beraber vatandaşın kafasına bu seçim beyannamesini nakşetmek zorundayız" dedi.İHA
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×