Sarıhamzalı halkı şimdi çok mutlu

SARIHAMZALI HALKI ŞİMDİ ÇOK MUTLU...

 

“YOLLAR ASFALTLANDI, SEMPT PAZARI YAZIN TOZDAN, KIŞIN ÇAMURDAN KURTARILDI”...

 

MUHTAR ARGÜN, “SAYIN ALDIRMAZ’A NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR”...

 

   Sarıhamzalı Muhtarı Abdullah Argün, halkını yıllardır çektikleri çileden kurtaran Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a minnettar olduklarını söyledi.

   Argün, “Yıllarca ızdırap çektik. Sorunumuzu çözen Sayın Aldırmaz ve ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

   Kentin her tarafını şantiyeye çeviren Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın, mahalle statüsüne geçen köyleri de unutmadığını ifade eden Muhtar Argün, “Sayın Başkanımız köyümüze geldi ve bizleri ziyaret etti. Sıkıntılarımızın çözüleceğine ilişkin söz verdi. Bu sözünü de yerine getirdi. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

   Mahallenin ana yolunun asfaltlandığını, ana yola bağlanan yollardaki çalışmaların sürdüğünü kaydeden Muhtar Argün, “Özellikle pazar yerimizde yazın tozdan, kışın çamurdan şikayet çoktu. Bu ızdırabı 15 yıldır çekiyorduk. Başkanımız Aldırmaz ve ekibi bizi bu ızrdıraptan kurtardı. Allah kendilerinden razı olsun” dedi.

   ALDIRMAZ, “HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”...

   Büyükşehir Belediyesi olarak imkanları ölçüsünde her yere hizmet götürmeye devam edeceklerini söyleyen Başkan Vekili Aldırmaz, “Vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur” şeklinde konuştu.

    Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı;

   “ASKİ yönetimi ile mahalle statüsüne kavuşan köylerimize yaptığımız ziyaretlerimiz sürüyor. Her ay bir bölgede toplanarak o yöredeki muhtarların sorunlarını dinliyoruz. Sarıhamzalı da, bunlardan bir tanesi idi. Bu mahallemizin sorunlarını çözdük. Buraya ve diğer yerlere de belediyemizin imkanları dahilinde hizmet vermeye devam edeceğiz”.

   VATANDAŞ DA, ESNAF DA MEMNUN...

   Pazar yerinin kurulduğu alanın asfaltlanmasından sonra esnaf işlerinin açıldığını söylerken, vatandaşlar da memnuniyetlerini dile getirdiler. Pazar esnafı, yolun asfaltlanmasından sonra pazarın daha düzenli kurulduğunu ifade ederken, vatandaşlar, “Yazın tozdan, kışın çamurdan

pazar yerine giremiyorduk. Bizlere bu ortamı sağlayan Başkanımız Zihni Aldırmaz ve ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.anadoludahergün
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×