Tire İlçe Teşkilatına Ziyaret

MHP İzmir Milletvekili Erdal Sipahi, partisinin Tire ilçe teşkilatını ziyaret ederek, ilçe yönetimine seçilen yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Sipahi, TBMM'deki bütçe çalışmaları nedeniyle uzun süredir bölge ziyaretlerini yapamadığını, çalışmaların tamamlanmasının ardından ilçeleri dolaşmaya başladığını söyledi. Seçimlere kadar ziyaret programlarını sürdüreceğini ifade eden Sipahi, 'İzmir'in beklentilerini ve görüşlerini genel merkezimize ulaştırmaya çalışacağız' dedi.

MHP'nin Türkiye'nin tek umudu olduğunu savunan Sipahi şöyle devam etti:

'Bu nedenle ülkemizi seven ve cumhuriyetimizi yaşatmak isteyen herkesi yanımızda görmek istiyoruz. MHP kadroları ülkesini ve vatanını seven geçmişi temiz ve namuslu her vatandaşımıza sonuna kadar açıktır. Türkiye'nin şu anki en büyük sorunu AKP hükümetinin yaptığı tahribatlardır. Bu nedenle MHP olarak her fırsatta öncelikli hedefimizin AKP'den kurtulmak olduğunu söylüyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulabilmesi için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs'ta Samsun'a nasıl bir inançla çıktıysa biz de aynı inanca sahibiz.'

Partilerinin Türkiye'nin çözüm bekleyen sorunlarına yönelik tam 18 dosya hazırladığını ifade eden Sipahi, '18 dosyadan oluşan çözüm önerimizi seçimlere kadar tüm halkımıza anlatacağız. Bu dosyalarımızın içeriği, tarım, dış ticaret, ekonomi politikaları, asayiş, güvenlik ve terörle mücadele gibi konuları kapsıyor. 28 Ocakta bu dosyalarımızın içeriğini Seçim bildirgesi olarak açıklayacağız. ve halkımızdan destek isteyeceğiz' diye konuştu.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×