Yedişehitler İOdan Başkana teşekkür

Yedişehitler İO’dan Başkan’a teşekkür

 

Yedişehitler İlköğretim Okul Müdürü ve Okul Aile Birliği Yönetimi Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’a okullarına yaptığı yardım ve desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hafta sonu yağan kar yağışı ile birlikte tüm okul bahçelerinin karla dolması okul müdürlerini kara kara düşündürdüğünü belirterek pazartesi günü okulu nasıl açacakları konusunda çıkmaza düştüklerini belirten yöneticiler, pazartesi günü okula geldiklerinde okul bahçelerinin temizlenmiş olduğunu görerek büyük bir mutluluk içerisinde olduklarını dile getirdiler.

Yedişehitler İlköğretim Okulu dün saat 14.30’da Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretlerinde ellerinde bir plaket ve bir çiçekle hazır bulundular. Ziyarete Okul Müdürü İsa Akgün, Müdür Yardımcıları, Ali Ulvi Kayacan, Ersan Boysan, Öğretmen Gülsun Evin Göngör, Okul Aile Birlik Başkanı Ülker Kılınç, Yönetim Kurulu Üyelerinden Melahat Köse, Keziban Gökçe ve Öğrencilerden Senanur Kayacan ve Ayşenur Uysal hazır bulundu.

Başkanlık makamında bir saat süren görüşmede Okul Müdürü İsa Akgün Belediye Başkanına teşekkür ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “Başkanımıza okulumuza yapmış olduğu katkılardan dolayı bir ziyaret gerçekleştirdik. Başkanımızı her zaman yanımızda görmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bunların son örneğini daha bugün gördük. Yağan kar nedeniyle pazartesi günü okulu nasıl açacağız diye düşünüyordum. Ancak sabah geldiğimizde okul bahçemizin pırıl pırıl olduğunu gördük. Bu hem bizi hem de velilerimizi çok mutlu etti. Sabah görmüş olduğumuz bu manzara dolayısı ile de başkanımıza teşekkür etmeyi kendimizde bir borç hissettik” dedi.

Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’da yaptığı açıklamada, “Eğitim, öğretim yuvaları bizim için ayrı bir önem arz etmektedir. Türkiye’mizin geleceğinin eğitimden geçtiğini en iyi bilenlerden biriyim. İlköğretimlerde bu eğitimin bana göre lokomotifleridir. Hatırlayacağınız üzere geçmiş belediye başkanlığı dönemimde Milli Eğitim’e 16 arsa tahsis etmiştim. Eğitim yuvalarına hizmet etmeyi biz kendimize asli görev addetmekteyiz. Dün olduğu gibi yarında okullarımıza imkanlarımızın son sınırına kadar desteğimiz devam edecektir” dedi. anadoludahergün
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×