Başkan Tollu, Halkımızın Manevi değerlerine her zaman sahip çıktık.”

MHP il ve ilçe yöneticilerinin, AK Parti il ve ilçe yöneticilerinin ve Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’nın katılım gösterdiği program, İstiklal Marşı ile başladı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tuna konuşmasında,

“Mevlana’nın dilindeki rahmet peygamberine ve Hacı Bektaşi Veli’nin dilindeki sevgi ve şefkat peygamberine, selam olsun diyoruz. İşte sevgiden, muhabbetten, bu günden sonra inşallah her başladığımız yeni işe, bu muhabbet ortamıyla bu sevgi ortamıyla, Rabbim girmeyi nasip eylesin.” dedi.

Birlik ve beraberlik mesajı veren AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu ve MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya hazırlanan program için teşekkür dileklerini iletirken, hoşgörü ve birlikteliğin sembolü olan peygamber efendimiz için düzenlenen programın anlamına değindi.

Başkan Tollu yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi,

“Biz gencecik kardeşlerimize, gencecik beyinlerine peygamber efendimizin sevgisinin ne olduğunu, dinimizin ne kadar yüce olduğunu ve bizi biz yapan değerlere sımsıkı sarıldığımızda, ancak bu asil millete borcumuzu ödeyebileceğimizi biliyoruz. Ve inşallah insan olmanın gereği olan ödevlerimizi, asla ve kat’a unutmayalım, düşüncesi ile bu tür programların hassasiyetle üzerinde duruyoruz. Sizlerle birlikte daha da güzele ulaşmak adına, daha da iyiye ulaşmak adına her geçen gün, bu faaliyetlerimize bir yenisini ekliyoruz.”

Saffet Çalış ve Mehmet Erarabacı’nın Kur’an Tilaveti ile ezan icrasını gerçekleştirdiği programda son olarak Dursun Ali Erzincanlı, dinleyenlere duygusal anlar yaşattı. 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×