BURDUR MİLLETVEKİLİ ANKETİ
Mersin ve Gaziantep'den sonra şimdi sıra Burdur'da.

Anketimiz sona ermiştir.

Sonuçlar için tıklayınız..
HERGUNTURK
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
AUBAŞ 10 yıl önce

Tüm içtenliğmle destekliyor mecliste görmek istiyoruz.

Misafir Avatar
oğuzhan ülkü 10 yıl önce

hikmet ökte'nin milletvekilliği şimdiden hayırlı olsun.bizim gönlümüzün adayı ve vekili hikmet ökte...genel merkez lütfen sesimizi duysun ve hikmet ökte'yi 1. sıradan aday göstersin.artık burdur mhp milletvekili istiyoruz,bunun tek yolu hikmet ökte'dir...

Misafir Avatar
ASLIHAN KARALI 10 yıl önce

MHP BU KEZ HATA YAPMAMALI.GEÇEN SEÇİM HİKMET ÖKTE 1. SIRA ADAYI OLSAYDI VEKİLİMİZ OLACAKTI. LÜTFEN BU SEFER KUMAR OYNAMAYIN , KESİNLİKLE HİKMET ÖKTE KAZANIR.1. SIRAYA HİKMET ÖKTE YAKIŞIR.

Misafir Avatar
KÜRŞAT YİĞİT 10 yıl önce

HİKMET ÖKTE 1. SIRADAN ADAY OLURSA KESİN KAZANIR.AKSİ BİR ADAY İNTAHAR OLUR

Misafir Avatar
Murat Yıldız 10 yıl önce

Burdur 1,sıradan hikmet ökte aday gösterilirse kesin seçilir.Hikmet ökteyi destekliyoruz.

Misafir Avatar
fahrettin 10 yıl önce

Bekliyoruz. NİZAMETTİN ŞENOL vekilimiz, hizmetler BURDUR için.

Misafir Avatar
Özgür AK 10 yıl önce

MHP Burdur milletvekiline aday olacak kişilerin anketlerinin olduğunu gördüm. 2004 seçimlerinde boy gösteren ; sevecen , ılımlı ve nezih kişiliği ile burdur halkının sevgisini ve beğenisini kazanan '' NİZAMETTİN ŞENOL' a ve aday adayı yol arkadaşlarına başarılar diliyorum. Sefere çıkanları Allah zafere ulaştıracaktır...
Allah yar ve yardımcınız olsun !

Misafir Avatar
semavi15 10 yıl önce

sayın devlet başkanıma...
yaklaşık sekiz yıldır bu ülkenin hem maddi hem manevi değerlerini hiçe sayan, bölücü başını lider bilen zihniyeti meclise sokan, ciklet parasına özelleştirme gerçekleştiren, yargıyı orduyu hiçe sayıp meydanlarda at koşturarak ve popülist yaklaşımlarla bu halkın gözünü boyayan bu siyasi iradenin karşısına çıkıp hesap sorabilecek tek gücün mhp olduğu konusunda zerre kadar şüphem yoktur.
ancak bilinmesini isterim ki seçim; en fazla parayı verenin milletvekili olduğu bir listeyle, il başkanılarının öncelikleriyle, önüne konulan yazıyı okumaktan aciz şahıslarla kazanılmaz.
bu aciz kardeşiniz derki 70,000 nüfuslu burdur ilinde bu seçim maratonunu alnının akıyla çıkabilecek mecliste bu milleti bu halkı sonuna kadar savunabilecek tek kişi vardır oda mustafa yiğittir. görev yaptığı her ünvanda hiçbir hatası olmadan çalışmış, içinde hak korkusu olan bir ülküdaşımın birinci sıra aday olmasını saygılarımla arz ederim.