D. MARMARA İŞÇİ BİRLİĞİ DERNEĞİ ZİYARETİ

Doğu Marmara İşçi Birliği Derneği Başkanı Recep Uğur ve yönetim kurulu üyeleri MHP İl Başkanı Orhan Ünver'i ziyaret etti. Uğur, İl Başkanı Ünver'den destek istedi.
Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Recep Uğur, “TÜVASAŞ da MHP'nin yaptığı katkıları fabrikamızdaki arkadaşlarımız ayakta alkışlıyor. Bugün fabrika ayakta kaldıysa bunda bu desteğin katkısı çok büyük. Biz dernek olarak taşeronlaşma ile ilgili sıkıntımızı diğer partilerimize de sunduk. Sizden de bu konuda desteklerinizi bekliyoruz” dedi.
Dernek üyelerine teşekkür eden İl Başkanı Ünver, “Türkiye'de mevcut sendikalar var iken sizin bu şekilde bir dernek kurmuş olmanız bana çok manidar geldi. Sizler başka bir düşünce ile bu derneği kurmadığınıza göre sendikada büyük sıkıntılar var demektir. Türkiye'de taşeronlaşmanın ne boyutlarda olduğunu en iyi bilenlerden bir tanesi olduğumu söylemek isterim. MHP'ye baktığınızda ya işçidir yada işçi çocuklarıdır. Onun için söylemek istiyorum ki sizi en iyi anlayabilecek parti biziz. Taşeronlaşmanın kesinlikle karşısındayız. Hatta taşeronlaşmanın iktidar partisi tarafından oluşturulmasının kökünden karşısındayız” diye konuştu.İHA
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×