Dr. Şenol Büyüköztürk için yedi yemeği düzenlendi

Dr. Şenol Büyüköztürk için yedi yemeği düzenlendi, mevlit okundu. MHP İl Başkanı Ahmet Erdoğan’ın yanı sıra  partililerin yoğun olarak iştirak ettiği mevlitte, örnek kişiliği ile bilinen Büyüköztürk’ün vefatından duyulan üzüntü bir kere daha paylaşıldı.

 

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  21. Dönem Osmaniye Milletvekili Dr. Birol Büyüköztürk’ün vefat eden ağabeyi Dr. Şenol Büyüköztürk (54) için yedi yemeği düzenlendi.

MHP CAMİASI ORADAYDI

TEM otoyolunda bir hafta önce meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden TCDD Adana 6. Bölge Müdürlüğü Sağlık Servis Müdürü ve TCDD Yardım Vakfı Başkanı Dr. Şenol Büyüköztürk verilen yedi yemeğinde Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi. Cemalpaşa Postanesi’nin yanındaki bir lokantadaki mevlitte merhumun ve Dr. Birol Büyüköztürk ailesi başta olmak üzere MHP İl Başkanı Ahmet Erdoğan, İl Genel Meclis Başkanı MHP İl Genel Meclis Üyesi Abdullah Torun, 21. Dönem Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu da hazır bulundu.

ÖRNEK BİR İNSANDI

MHP il yönetimi, MHP merkez ilçe başkanları İbrahim Kara, Yusuf Kanlı, Mustafa İzgioğlu, Mehmet Özcan, MHP’li belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, Dr. Alper Pişkin, Dr. Mehmet Ali Ün ve merhum Büyüköztürk’ün mesai arkadaşlarında da hazır bulunduğu, yaklaşık iki bin kişinin katıldığı mevlitte Dr. Şenol Büyüköztürk’ün çevresinde çok sevilen ve sayılan, herkesin yardımına koşan örnek bir insan olduğu ifade edilerek vefatından duyulan üzüntü bir kere daha paylaşıldı. Mevlit dualarla sona erdi.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
Adana İl Başkanlığı

İlgili Galeriler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×