Erdoğandan 10 Kasım mesajı

 

MHP Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan’dan 10 Kasım mesajı…

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan, Mustafa Kemal Atatürk’ün, emperyalizme karşı verdiği kutlu mücadeleyle Türk milletini bağımsızlığa kavuştururken aynı zamanda bütün mazlum milletlere de ilham oluşturacak aydınlık yol açtığını söyledi.

UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL

Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 72. Yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınlayan MHP İl Başkanı Ahmet Erdoğan, “Varlığına son vermek amacıyla aziz milletimiz üzerinde uygulanmak istenen sinsi, hain plan ve emelleri; yüksek öngörüsünü, hürriyet aşkını Türk’ün yüksek mukavemet gücüyle birleştirmek suretiyle bertaraf eden, böylece yeni bir medeniyetin ışığını yakan ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü unutmamız mümkün değildir” dedi.

O’NU ANLAMAK ZORUNDAYIZ

Ahmet Erdoğan “Bugün dahi, daha sinsi emel sahiplerinin kirli siyaset oyunlarıyla cirit attığı ülkemizde, birlik ve huzuru arayan, başı dik bir Türkiye isteyen her insanımızın, elbette hepimizin; dünyanın hayranlığına mazhar olmuş bilim aşığı, yüksek deha sahibi, büyük devlet adamı, büyük komutan Atatürk’ü  içinde bulunduğumuz şartları tahlil ederek anlamak mecburiyeti vardır” diye konuştu.

DAHA SIKI SARILMALIYIZ

Erdoğan “Yine bugün, milli menfaatlerimizin önüne şahsi ikbal ve menfaatlerini koymakta, kendi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle birleştirmekte sakınca görmeyen anlayışların geliştiği süreçte; milli kimliğimizi, manevi değerlerimizi, varlığımızı, daha uyanık olmak, birbirimize daha sıkı sarılmak suretiyle sürdürmemiz icap etmektedir. ” ifadesinde bulundu.

BIRAKTIĞI DERS MİLLİ ÖDEV

MHP Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan şöyle devam etti:

“Dün; ömrü gaflet, dalalet ve hatta ihanet içinde olanlara karşı verdiği mücadeleyle geçen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu manada bugün bize bıraktığı ders, her Türk vatandaşının en titiz, en kararlı şekilde durmadan, bıkmadan çalışması gereken milli bir ödev haline gelmiş bulunmaktadır.”

MİRASA SAHİP ÇIKILACAK

Erdoğan “Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği değerli mirasa başta gençlerimiz olmak üzere her vatandaşımızın sonuna kadar sahip çıkacağı umuduyla, ulu öndere Allah’tan rahmet diliyor, aziz hatırası önünde saygı ile eğiliyor, minnet duygularımla yâd ediyorum. Ruhu sonsuza değin şad olsun” dedi.

 

 anadoludahergün
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×