Gölgeli  KAZANAN YÜCE TÜRK MİLLETİ OLMUŞTUR

 Kıymetli Ülküdaşlarım;

24 Haziran 2018 günü gerçekleşen 27.Dönem Milletvekilliği Genel Seçim sonuçlarının; Türkiye Cumhuriyeti Devletine, Yüce Türk Milletine ve Ülkücü Harekete hayırlar getirmesini diliyorum. Gerçekleşen seçimde, başarılı bir sonuç elde eden Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir neferi olmaktan onur duyuyorum. Bilgeliği ve devlet adamlığı ile cesaretimizin kaynağı olan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in evladı olmaktan da ayrıca şeref duyuyorum.

Seçim sürecinde, gecesini gündüzüne katan tüm Ülküdaşlarıma teşekkürü bir borç biliyorum. Bu süreçte, omuz omuza olmaktan şeref duyduğum; Ülkü Ocakları İl ve İlçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Kadın Kolları İl ve İlçe Başkanlarımıza, Milliyetçi Hareket Partisi’nin birbirinden değerli 13 Mersin Milletvekili Adayına, Sendikalarımıza, Vatansever Memurlarımıza teşekkür ediyorum. Geceyi, gönüllerindeki Üç Hilal’in ışığı ile aydınlatan teşkilatımızın her bir neferine hayranlığımı bildiriyorum.

Değerli Ülküdaşlarım;

Milliyetçi Hareket Partisi, bugünlere kolay gelmedi. Türlü baskılara, birbirinden çirkin iftiralara, felaket senaryolarına, fitne tohumlarına karşı eğilmeden, bükülmeden, taviz vermeden varlığını sürdürdü. Dar ağaçları, tabutluklar, zindanlar, işkence odaları yolumuzdan döndürmedi. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in emaneti olan MHP, yıllara meydan okudu. Düşmedi, düşürülemedi. Asla geri durmadı, hiçbir dönem inandıklarından taviz vermedi.

Hepimizin malumudur ki; felaketimizi sahnelemeye çalıştılar. Satılık anket şirketleri ve bölücü basın ekipleri aracılığıyla baraj altı kalacağımızı duyurdular. Eridiğimizi, bittiğimizi söylediler. Hepsine karşı, yüreğimizdeki imana sarıldık. Bilge Liderimizin “Bitmedik, bitmeyeceğiz” duruşuna inandık. Ülkü edindiğimiz doğrulardan asla vazgeçmedik. MHP’ye yapılan tüm operasyonlara karşı, kale gibi dik durduk. Bilge Liderimize sadakatten asla taviz vermedik. Tüm kirli senaryolara, içimizde kök salmak isteyen bütün hainlere rağmen; barajları yara yara, engelleri yıka yıka, TBMM’ye BOZKURT’ça girdik. Satılık anketleri alt üst eyledik. Bölünme hevesli avarelerin kafalarına balyoz gibi indik.

Kıymetli Ülküdaşlarım;

Allah’a şükürler olsun ki, kazanan Yüce Türk Milleti olmuştur. Aziz milletimiz, bekasına sahip çıkmıştır. Bölme ve parçalama senaryoları kuranların heveslerini kursağında bırakmıştır. Cumhur İttifakı, Yüce Türk Milleti’nin teveccühleri ile kazanmıştır. Herkes görmüştür ki; MHP, Atatürk’ün çizgisindedir. Onun fikirleri, söylemleri, attığı adımlar yeniden MHP’de vücut bulmuştur. MHP, vatan ve millet için elini değil tüm gövdesini taşın altına koymuştur. Başbuğ Atatürk’ün devlet ve millet sevgisini, ilmek ilmek yüreklere işlemiştir.

MHP, Türk Milleti demektir. Türklüğün ve Türk Milliyetçiliğinin varlığı, MHP ile daim olacaktır. Parlementer Sistemden, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçişte; Cumhur İttifakının kazanmış olduğu bu zafer, Yüce Türk Milletinin zaferidir. Bilge Liderimizin zaferidir. MHP’nin zaferidir. Durmayacağız, yorulduk demeden, daha hırslı, daha inançlı şekilde çalışacağız. Sistemin oturması, ülkemizin etrafında oluşan tehditlerin yok edilmesi için gecemizi gündüzümüze katmaya devam edeceğiz. Bilge Liderimizin emrinde, Türk Milletine hizmet için mücadelemizi sürdüreceğiz.

 

Sözlerime son verirken;

Şehrimizden milletvekili seçilen, iki yiğit dava arkadaşımız; Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Bey’i ve Baki Şimşek Bey’i kutluyorum. Mersinli Türk Milliyetçilerinin meclisteki Bozkurt sesi olacaklarına tüm kalbimle inanıyorum. Rabbim, birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Başarımızın katlanarak artmasını bizlere nasip eylesin.

 

Ne Mutlu TÜRK’üm Diyene!

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×