GÖLGELİ  MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ#039;NDE HAİNLERE YER YOKTUR

Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Başkan gölgelinin yaptığı açıklama şu şekilde;
Türk Milliyetçiliğine düşman kim varsa, Türklüğü yok etmek için hain emeller güden bütün güruhlarla kol kola giren, fosseptik çukuruna dönmüş ağızlarıyla; cehalet kokan açıklamalar yapan, mesnetsiz iftiralarda bulunan soytarıları ibretle izliyoruz. Ne kadar terör yandaşı varsa, hepsiyle ağız birliği yapıp ittifak kuran; kurdukları bu zillet ittifakın, Türk Milleti tarafından karşılık bulamadığını gördüklerinde; şerefsizce iftiralarda bulunan, mağdur edebiyatına soyunan İP'siz sapsızlar sabrımızı taşırmaktadır.

Hayatında taklacılık ve yalakalıktan başka bir mahareti olmayan bu karakter yoksunlarının, Bilge Liderimiz ve Ülkücüler hakkında söylemiş oldukları izzetsiz iftiralar; Yüce Türk Milleti için hiçbir anlam ifade etmemektedir. Yok hükmündedir! Film setindeki şovalyeliği ile gerçek hayatın er meydanındaki Kürşad duruşunu birbirine karıştıran, klavye delikanlılığı ile yapmış olduğu paylaşımlarda; cesurluk, yüreklilik gösterisinde bulunan pavyon şehzadesinin akıbeti ise bu gidişle bellidir.

Ülkücü Hareketin hiçbir mensubu, sizin bu kirli oyunlarınıza gelmeyecektir. Attığını namussuzca iftiralar, oynadığını bölücü oyunlar karşısında; duruşumuz sert, tavrımız net olacaktır. Hainlerin karşısındaki dik duruşumuz, ALAYININ kafasına balyoz gibi inecektir. Daldan dala konan siyasi fosillerin, çirkeflik, şirretlikte sınır tanımayanların ve Bilge Liderimize şerefsizce iftiralarda bulunanların akıbeti; 24 Haziranda Yüce Türk Milletinin takdiriyle hazin olacaktır. FETÖ'nün İP'iyle indikleri kör kuyuda, karanlığa gömüleceklerdir.

Feraset yoksunu bu andavalların kimlerle ittifak yaptıkları ortadadır. Bölücü örgütlerin taşeronluğunu yapan bu soysuzların; vekil alışverişi ile Türk Milletinin kararını baltalayan işgüzarların başvurdukları bu yol, rezilliğin ta kendisidir. El öpmek için yarışanların, dik duruştan / hoşgörüden bahsetmesi ne kadar ironi ise; Türk gençliğini kaosa sürüklemek için iftiralarda bulunması da o kadar üzücüdür. Bu davranışlarının telafisi mümkün değildir. Yok olmaya, silinip gitmeye mahkum haline gelmişlerdir.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle; Bilge Liderimize söylenmiş her sözün, bize söylendiğini belirtiyoruz. Tüm bu çirkefliğin, Genel Başkanımızın vermiş oldukları emir ve talimatların dışına çıkmadan karşılık bulacağını söylüyoruz.

Var olsun Bilge Liderimiz
Yaşasın Ülkücü Hareket

Zeynel Uğur GÖLGELİ
MHP Mersin İl Başkanı

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×