GÖLGELİ quot; ÜLKÜCÜLERİN EKMEĞİ İLE OYNAMA

MHP Mersin il başkanı Zeynel Uğur Gölgeli Mersin büyüşehir belediyesinde çalışan işçilerin sürgün edilmesine sert bir şekilde cevap verdi.
Başkan Gölgelinin yaptığı açıklama şu şekilde;

" ÜLKÜCÜLERİN EKMEĞİ İLE OYNAMA “

Ülkücü Hareket, tarihinin hiçbir döneminde baskıya, zulme, tehdide, işkenceye, sürgünlere boyun eğmemiştir. Darağaçları, kahpe kurşunlar, şerefsiz pusular, kalleş tehditler, namussuz zulümler Ülkücüleri hiçbir zaman yıldırmamış, korkutmamış, pes ettirmemiştir!

Ülkücü gençlik, en güzel yıllarında vatan derdine düşmüş, millet sevdasını şiar edinmiştir. Hiçbir fani, hiçbir zalim, hiçbir Türk düşmanı bu gençliği boyunduruk altına alamamış, pes ettirmemiş, yok edememiştir!

Çünkü;
Şükürler olsun ki, darağacına dimdik yürüyen Ali Bülent Orkan'ın cesareti bizimledir. İdam sehpasına giderken, "...Milliyetçilik yaşar" diyen Mustafa Pehlivanoğlu'nun inanmışlığı bizimledir.

Memlekette bir yiğit daha tanırım ki
Adı "CUMALİ KILIÇ" tır.

Adam gibi adamdır. Tepeden tırnağa Ülkücü, baştan aşağı Türk'tür. Cumali, küçük yaşlarda Ülkü Ocakları ile tanışmış, gençliğini, geleceğini, hayallerini bu uğurda defalarca kez feda etmiştir. Cumali kardeşim, Mersin'i adım adım gezmiş, karanlık sokaklarda, puslu gecelerde Üç Hilal'i dalgalandırmış, bedel ödemiş, gözünü dahi kırpmamıştır.

Önce Allah, sonra tüm Mersin şahittir ki;
Cumali, 2014 yerel seçimlerinde varını yoğunu ortaya koymuştur. Gece uyumamış, gündüz oturmamıştır. Bu söz, öylesine söylenmemiştir. Birilerinin(!) "vefasız, hain" diyerek Anamur'a sürgün ettiği Cumali kardeşim, 2014 yerel seçimlerinde afiş asmış, broşür dağıtmış, kapı kapı gezmiş, ÜÇ HİLAL'i anlatmış, taş binaya asılan Üç Hilal sancağın bir ucundan da o tutmuştur..

Şunu hiç kimse unutmasın ki;
Benim yiğit kardeşlerim sahipsiz değildir. Bu davanın selameti için dur durak bilmeyen yiğit Ülkü Ocaklılar kimsesiz değildir. Cumali ve onun gibi yüzlercesi bu hareketin öz evladı, benim de öz kardeşimdir!

Koltuk hırsına, makam sevdasına yenilen ruhsuzlar iyi anlamalıdır ki; bu zulmün, bu baskının, bu tehdidin Ülkücü Harekete hiçbir yaptırımı olmamıştır, olmayacaktır.

Ülkücü irade, hakkı olanı yeniden alacaktır.
Ülkücülerin helal oylarıyla kazanılan Mersin Büyükşehir Belediyesi, 31 Mart gecesi yeniden BİZİM olacaktır.

Buradan malum şahıslara sesleniyorum;
"Bizim Çocukların" ekmeğiyle oynamayın! Tertemiz hayallerini, pırıl pırıl sevdalarını, muazzam inanmışlıklarını test etmeye kalkışmayın. Sabrımızın cesaretimizin üzerinde olduğunu bilin. Ama bu sabrımızın bir gün taşarsa nelere mal olacağını da iyi anlayın!

Ülkücülerin sabrını zorlamayın!
Ülkücü iradenin inancını, inanmışlığını, cesaretini sınamayın. Alnının teriyle evine helal ekmek götüren yiğit kardeşlerimi, şuursuz tehdit ve baskılarla yıldırmaya çalışmayın.

Ülkücüler, kadife eldiven içinde birer yumruktur.
Bu emir, Başbuğ Türkeş tarafından verilmiştir.

Unutmayın.
Sakın unutmayın!

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×