Kamu-Sen tatil sitesinin bölge müdürlüğü açıldı.

Kennedy Caddesi'ndeki törende, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Bircan

Akyıldız, Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ile Türkiye Kamu-Sen Tatil Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Önder Uğurlu, kurdele keserek açılışı yaptı.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız, yaptığı konuşmada, bu uygulamayla kamu çalışanlarının, kendilerine sağlık noktasında da hizmet verecek bir mekanın belli süre sahibi olmasını sağlayacaklarını söyledi.Bütün kamu çalışanlarına imkanlarını zorlayarak devre mülk uygulamasına ortak olmalarını tavsiye ettiğini belirten Akyıldız, ''Türkiye Kamu-Sen'in adının bulunduğu, güven ve samimiyet noktasında ciddiyet taşıdığına inandığımız bir uygulamanın içinde olmaktan gurur duyuyoruz ve sonuna kadar bu çalışmayı destekliyoruz'' diye konuştu.

İzmir'in Dikili ilçesine 7 kilometre uzaklıktaki Bademli köyü Hayıtlı Köyü'nde yapılan Türkiye  Kamu-Sen Termal Tatil Köyü'nde 160 apart villanın bulunduğu bildirildi. Türkiye Kamu-Sen üyelerinin 173,53 liradan başlayan taksitlerle mülk sahibi olabileceği ve apart dairelerde konaklarken mevcut sosyal tesislerden de yararlanarak dört yıldızlı otel konforunda tatil yapma imkanına kavuşacağı belirtildi.

Açılışa, Türk İmar-sen Genel Başkanı Necati Alsancak, Türk Haber-Sen Genel Başkanı İsmail Karadavut, Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Nazmi Güzel, Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Kültür Sanat Sen Genel Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz da katıldı.

 Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi öğrenmek için www.kamusentatilsitesi.com adresine giriniz.
İlgili Galeriler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×