Koçuma son görev.

Cenaze namazının ardından bir süre omuzlarda taşınan Koçum'un Türk Bayrağına sarılı naaşı, Bolvadin Şehir Kabristanında toprağa verildi.

Bahçeli, Bolvadin MHP ilçe binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, "Mehmet Koçum, Cumartesi günü yapılan belediye başkanları toplantısına katılmak üzerine Antalya'nın Manavgat ilçesine gelip, burada arkadaşlarıyla birlikte toplantının açılış bölümünde bulundu. Bolvadin'deki işleri nedeniyle toplantıdan erken ayrılan Koçum, ilçeye geldikten sonra gece geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Bolvadin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, burada hakkın rahmetine kavuştu" dedi.

Koçum'un çok değerli bir insan olduğunu ve ilçeye çok büyük hizmetler yaptığını belirten Bahçeli, "Bolvadin'de birlik ve beraberliği sağlamış değerli bir şahsiyetti. Çok güzel hizmetler yapabileceği olgun döneminde hakkın rahmetine kavuşmuştur. Çok üzüntülüyüz" diye konuştu.

Öğle namazı sonrası düzenlenen cenaze törenine katılan Bahçeli, Koçum'un çocuklarına başsağlığı diledi.

Cenaze namazının ardından bir süre omuzlarda taşınan Koçum'un Türk Bayrağına sarılı naaşı, Bolvadin Şehir Kabristanında toprağa verildi.ORTADOĞU GAZETESİ
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Koçuma Son Görev.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×