MERSİN MHP TEK VÜCUT

Toplantıya Mezitli İlçe Başkanı Serdar Soydan, Yenişehir  İlçe Başkanı Umut Topal, Akdeniz  İlçe Başkanı Seyfullah Erdoğan Alkaya, Erdemli  İlçe Başkanı Bekir Özsu, Mut  İlçe Başkanı Alparslan Savaş Kır, Gülnar İlçe Başkanı Yüksel Çelik, Silifke  İlçe Başkanı Levent Noğay ,Aydıncık İlçe Başkanı Hacı Salan, Bozyazı  İlçe Başkanı Mustafa Kayfeci, Anamur İlçe Başkanı Ahmet Karan, Çamlıyayla İlçe Başkanı Ali Rıza Genç, Tarsus İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur ve Toroslar  İlçe Başkanı Hüsnü Doğan toplantıya katıldı.
Toplantı sonrası 
ortak açıklama yayınlayan ilçe başkanlarının açıklaması şu şekilde;

            Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) il binasında yapılan toplantı neticesinde; ülkemiz ve milletimiz yakın dönemde kritik ve keskin bir süreçten geçmekte olduğu vurgulandı. Türk milletini ve Türk Milliyetçilerini kirli planlara pazarlıklara çekmeye çalışanlar, hedeflerine asla ulaşamayacakları Mersin il teşkilatı,13 ilçesi ve ilçe teşkilatları ile mukaddes davaya zarar verecek kim olursa olsun karşılarında zırh olup Başbuğumuzun emanetine sahip çıkacaklarını yapılacak olan il kongremizin Mersinli ülküdaşlarımıza ve tüm vatandaşlarımıza hayırlara vesile olmasının temennisinde bulundular.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin il teşkilatı 13 ilçe başkanı ile birlikte bilge lider Dr. Devlet Bahçeli’nin emrinde olduklarını bildirilip Türkmen Beyinin Mersini emanet ettiği İl başkanı Zeynel Uğur Gölgelinin yanında tek vücut olduklarını beyan ettiler. 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×