MHP İL BAŞKANI METE EKEYE ZİYARET AKINI

MHP İl Başkanı Mete Eke’yi Ağırnas Belediye Başkanı İsmail ve Türk Eğitim-Sen Kayseri 2 Nolu Şube Başkanı Ali İhsan Öztürk ziyaret etti. Ziyarette konuşan Türk Eğitim-Sen 2 Nolu Şube Başkanı Ali İhsan Öztürk, “Sivil toplum kuruluşları bağımsız olmalı” dedi.
MHP İl Başkanlığı’na atanan Mete Eke’yi ilk olarak Ağırnas Belediye Başkanı İsmail Mete ziyaret etti. Başkan İsmail Mete, İl Başkanlığı’na atanan Mete Eke’ye görevinde başarılar diledi. Mete Eke ise, Ağırnas Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve beldenin çehresinin değiştiğini belirterek, ziyaretten dolayı teşekkür etti.
Mete Eke’ye ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan sendikalardan biri de Türk Eğitim-Sen 2 Nolu Şubesi oldu. Yönetimi ile birlikte MHP İl Başkanı Mete Eke’yi ziyaret eden Ali İhsan Öztürk, “Yönetim kurulu ve ilçe temsilcilerimiz ile birlikte son gündem mecliste görüşülen torba yasası ile ilgili düşüncelerimizi paylaşmak için geldik. Ayrıca hayırlı olsun demek istedik” diye konuştu.
Öztürk, “Sivil toplum kuruluşları demokrasilerin vazgeçilmezidir. Siyasi partiler gibi ama maalesef ülkemizde sivil toplum kuruluşu denildiğinde yandaş kuruluş oluyor. Biz diyoruz ki, sivil toplum kuruluşları bağımsız olmalı. Siyasilerin kuklası ya da siyasilerin uzaktan kumandayla yönettiği kuruluşlar olmamalı diyoruz” ifadesinde bulundu.
MHP İl Başkanı Mete Eke ise, “Biliyorsunuz biz yeni bir yönetim olarak MHP Kayseri il teşkilatında göreve başladık Tabii ki öncelikle tüm Kayseri camiasını kucaklayan bir yönetim olma gayreti içerisinde olduk. İnşallah önümüzdeki 2011-12 Haziran genel seçimlerinde genel başkanımızın da sunduğu programda önümüzdeki günlerde bütün toplumun her katmanına özellikle de siz eğitim mensuplarına sunduğu program mevcut. Bunları biz kitapçık halinde önümüzdeki günlerde Kayseri kamuoyunda paylaşacağız” dedi.İHA
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×