MHP İl Başkanlığı#039;na Seçilen Avşar baba ocağında

 Avşar burada yaptığı açıklamada, büyük bir camianın sorumluluğunu üstlendiğini belirterek,"Malatya MHP Teşkilatındaki delege kardeşlerimin şahsıma ve yönetimime vermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Tüm camiamızın birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu şu dönemde, tüm ağabeylerimize ve kardeşlerimize kapımızın sonuna kadar açık olduğunu belirtmek isterim" dedi.

Seçim akşamı delegelerin tercihinin kendisinden ve yönetimden yana olduğunu belirten Avşar, "Büyük bir sorumluluk altına girdiğimizin farkındayız. MHP'nin ve Ülkü Ocakları'nın tüm kademelerinde görev aldım. Ve bugün İl Başkanı olarak davamıza sahipliğinin göstergesini yaşayacağım "ifadelerini kullandı.

MHP İl Başkanlığı'na getirilen Bülent Avşar ilk iş olarak Yeşiltepe'deki baba ocağına giderek anne ve babasının hayır duasını istedi.

Yeşiltepe'deki baba ocağında kardeşleri ve anne babası ile bir araya gelen Bülent Avşar, "Bugün itibariyle MHP İl Başkanlığı'na getirildim. Hikmet ehli zatlar buyuruyor ki, kendisine dinini imanını öğreten ana babası ondan razı olmadıkça, bir kimse Allah’ın sevgili kulu olamaz. İhsana kavuşma sebebi anne baba duasıdır. Ve bu düşünce ile annem ve babamın hayır dualarını almaya geldim" şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×