MHP KADIN KOLLARI SEÇİM STARTINI VERDİ

Yüksel Özalp başkanlığı'ndaki Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Salihli Kadın Kolları Akgül İş Merkezi'ndeki yeni parti binasında ilk toplantısını gerçekleştirerek, Haziran 2011'de yapılacak olan genel seçim startını verdi.
MHP Kadın Kolları Başkanı Yüksel Özalp, “Özünümüzdeki seçimlerde kadınların yapacağı katkıyı göstermek için şimdiden seçim startını vererek halkımıza var olduğumuzu göstermek istiyoruz” dedi. Kadın kolları olarak MHP'yi iktidara taşımaya kararlı olduklarını vurgulayan Özalp “MHP Kadın Kolları olarak azimliyiz. MHP her zaman halka hizmetin, hakka hizmet etmek ilkesini benimsemiştir. Bizde kadın kolları olarak siyaseti gelecek nesiller için yapıyoruz” dedi. Ülkücüler olarak geçmişi temiz, geleceği her zaman güvenle bakan bir misyonun neferleri olduklarını vurgulayan Özalp “MHP Kadın kolları olarak partimizin çıtasını her geçen gün bir basamak daha yukarı taşımaya yemin ettik. Önümüzdeki seçimlerde Türk halkının MHP şemsiyesi altında toplanacağına inancımız tamdır. Çünkü ülkemizin içinde bulunduğu tüm Türkiye bilmektedir” diye konuştu.
Konuşmasında iktidar partisi AKP'ye de eleştiren Özalp “İşsizlikte ve yoksuzlukta ne yaptınız? Ak Partiyiz dediniz aklama partisi oldunuz.Türkiye'nin kendi sorunları dururken, uçaklarla siyaseti seçtiniz. Referandumdan sonra yargılayacağız dediler, terör başı ile görüşmeleri artırdılar.En sonunda yüzlerce kişinin katillerini serbest bıraktınız. MHP olarak biz önce vatan, sonra makam anlayışı ile çiftçinin, üniversitelinin, emeklinin, kadınlarımızın, kısacası tüm halkımızın sorununu biz çözeceğiz” diye belirtti.
Haziran 2011'de yapılacak olan genel seçim startını veren MHP'li kadınlar toplantı sonrası ayrıca yeni binasında ilk toplantısını gerçekleştirdikleri için pasta kesti.İHA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×