MHPli Avşardan Malatya eğitimine övgü

 MHP İl Başkanı Avşar, beraberinde Türk Eğitim Sen İl Başkanı Çetin Türkyılmaz ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Malatya’nın genel durumu ve eğitim ile ilgili projeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Burada konuşan MHP İl Başkanı Avşar, “Son yıllarda üniversite ve lise yerleştirme sınavlarında Malatya’mız akademik olarak büyük bir başarı elde etmiştir. Başta siz olmak üzere okul müdürlerini ve öğretmenlerimize teşekkür ederim” dedi. Malatya’nın son yıllarda okullaşma oranında da çok büyük mesafeler kat ettiğini belirten Avşar, “Buda Malatya’mız için rahat bir şekilde normal eğitime geçeceğini göstermektedir. Merkezdeki 10 okul dışında ikili eğitim yapan okul kalmamıştır” ifadelerini kullandı.

Malatya’da öğretmen ihtiyacının olmamasının da akademik başarıyı getirdiğine değinen MHP İl Başkanı Avşar, ”Malatya’mızda tüm bu güzel çalışmaların devam etmesi için partimiz olarak sizlerin ve eğitim çalışanlarının her zaman destekçisi olacağız. Güzel ve gayretli çalışmalarından dolayı Milli Eğitim Müdürümüzü Ali Tatlı beyefendiye şahsım adına teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ise, Başkan Avşar’a görevinde başarılar diledi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×