NEVŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASINA ZİYARET

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman ile beraberindeki MHP'li milletvekilleri, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.
Yaklaşan genel seçimler öncesinde, parti teşkilatlarını ziyaret etmek ve sivil toplum kuruluşlarının sorunlarını dinlemek üzere Nevşehir'e gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Niğde Milletvekili Mümin İnan, MYK Üyesi Mustafa Eraslan ve Özgür Bayraktar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda Oda Başkanı Arif Parmaksız ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen MHP heyeti, burada sanayi ve işadamları ile bir süre sohbet etti.
MHP Nevşehir İl Başkanı Alkan Kararmaz ve Milletvekili Aday Adayı Mehmet Varol'un da hazır bulunduğu ziyarette konuşan İsmet Büyükataman, parti olarak iktidar hazırlığı yaptıklarını ve bu kapsamda sivil toplum kuruluşlarının öneri ve taleplerine büyük önem verdiklerini kaydetti. Büyükataman, "Yaklaşan genel seçimler öncesinde il ve ilçe teşkilatlarımızı ziyaret ederek, gerçekten son derece hayati öneme sahip olduğuna inandığımız seçimlerde başarılı olmak, netice almak, milletimizin umutla arzu ettiği fazlasıyla hak ettiğine inandığımız hizmetleri kendisine ulaştırmak adına tek başına iktidar sorumluluğunu üstlenmeye talibiz. Bu niyetle, bu inançla hazırlıklarımızı yaparak yola çıktık. Bu hedefe ulaşmak hususunda en önemli etken tabi ki göreve ve sorumluluğa teşkilatlarımızın hazır olup olmadığı. Bunu müşehade etmek, seçimin önemini onlarla paylaşmak için ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaretlerimiz kapsamında sivil toplum kuruluşlarımızla, hayatın her alanında bulunan ve ziyadesiyle önemsediğimiz sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelmek suretiyle iktidar alternatifi olan, iktidar hazırlığı yapan MHP'den beklentiler nelerdir onları öğreniyoruz. Bu konudaki tavsiyelerini alıyoruz" dedi.
MHP heyetine teşekkür eden Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız ise, "Nevşehir'in en örgütlü meslek kuruluşuyuz ve bu güne kadar her partiye eşit mesafede davrandık. Bundan sonrada aynı yolda yürümeye devam edeceğiz. Bizim kapımız herkese açık. Biz istek makamıyız siyasetçiler ise icra makamı. Bizler siyasetçilerden ilimiz için, sanayicimiz, tüccarımız için isteyeceğiz" diye konuştu.İHA
İlgili Galeriler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×