Toki konutları Doğalgaza kavuşuyor

 

ŞAMBAYADI SİTE SAKİNLERİ İLE AKSAGAZ YETKİLELERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE PROTOKOL İMZALADI...

 

TOKİ KONUTLARI DOĞALGAZ’A KAVUŞUYOR...

 

   Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zihni Aldırmaz, Merkez Yüreğir İlçesi’nden sonra Çukurova ilçesinde de Kasım ayı başından itibaren vatandaşların konutlarında doğalgaz kullanmaya başlayacağı müjdesini verdi.

   Büyükşehir Belediye Başkanvekili Zihni Aldırmaz, Çukurova bölgesinde doğalgaz ihalesini kazanan AKSAGAZ’ın son dönemlerde yatırım çalışmalarına hız verdiğini, bunun da memnuniyetle karşılandığını söyledi.

   Doğalgaz kullanımının çok avantajlı olduğunu, çevre kirliliğine yol açmadığını belirten Aldırmaz, “Adanalı hemşerilerimiz doğalgazı, İstanbul, Ankara ve Bursa’dan yüzde 17 daha ucuza kullanacak. 12 kg.’lık LPG tüp 51 lira. Hemşehrilerimiz mutfağında doğalgaz kullanıldığı takdirde sadece 7 lira ödeyecek” şeklinde konuştu.

   AKSAGAZ İLE SİTE YÖNETİCİLERİ PROTOKOL İMZALADI...

   AKSAGAZ Bölge Müdürü Güngör Ateş ve Ali Erdem, Deni Sucu, M. Ali İzgi’den oluşan TOKİ Şambayadı konutları site yöneticileri, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ile Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Mustafa Tuncel’in de katıldığı törenle protokol imzaladılar. Protokole göre; Şambayadı TOKİ’deki 908 konuta 2 ay içerisinde doğalgaz bağlantısı yapılacak.

   ZİHNİ ALDIRMAZ’A TEŞEKKÜR ETTİ...

   AKSAGAZ Bölge Müdürü Güngör Ateş, Yüreğir’den sonra Çukurova ilçesindeki vatandaşların da Kasım ayı başından itibaren konut ve işyerlerinde doğalgaz kullanmaya başlayacaklarını, yıl sonuna kadar 45 bin konutun doğalgaz kullanımının hazır hale getirileceğini söyledi. Ateş, 2010 yılında şu ana kadar Adana’da 7 milyon liralık altyapı atırımı yaptıklarını, yıl sonuna kadar yatırım maliyetinin 10 milyon liraya ulaşacağını bildirdi.

    AKSAGAZ Bölge Müdürü Güngör Ateş, doğalgaz konusunda sağladığı destekten dolayı Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti.anadoludahergün
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×