TUNA, KÖPEKLERİ VURULAN KÜÇÜK EMİRHANIN GÖZYAŞLARINA KAYITSIZ KALMADI

 Belediye Başkanı Hamit Tuna; geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayınlanan,keçilerine saldırıldığı iddiasıyla bir vatandaş tarafından yanlışlıkla vurulan2 köpeği için ağladığı sırada çekilen görüntüleriyle hatırlanan 6 yaşındaki Emirhan’ın gözyaşlarına kayıtsız kalmadı.

Mersin’in Toroslar İlçesi Ayvagediği Mahallesi’nde yaşayan Yüksel ailesinin evini ziyaret eden Başkan Tuna, iki tane terrierırkıyavru köpeği Emirhan’a teslim etti.Başkan Tuna’yı, yanlarında gören minik Emirhan’ın ise mutluluğu ve heyecanı görülmeye değerdi.

            Burada minik Emirhan’a hayvan sevgisi ile dolu olduğu için teşekkür eden Başkan Hamit Tuna, hayvanlara ve doğaya olan sevgisinin yaşam boyunca devam etmesi temennisinde bulunarak; “Hayvan sevgisi olmayanda insan sevgisi olmaz. Sen de de bu hayvan sevgisi olduğu sürece ileride de sevecen ve insanları kucaklayan çok iyi bir Türk genci olacaksın” dedi. Başkan Tuna, Emirhan’ın anne ve babasıÇiler ve Hulki Yüksel’i de bilinçli ve en önemlisi merhametli ve sevgi dolu bir evlat yetiştirdikleri için tebrik etti.

            Yüksel ailesi de Başkan Hamit Tuna’ya bu jestinden dolayı teşekkür ederek, çocuklarını sevindirdikleri için çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×