TÜRK SAĞLIK-SEN KONUKEVİ TÖRENLE AÇILDI

Türk Sağlık-Sen tarafından 2018 yılında temeli atılan Türk Sağlık-Sen konuk Evi düzenlenen törenle hizmete girdi.

Açılışa MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkan Yardımcıları Yaşar Yıldırım, Deniz Depboylu, Mevlüt Karakaya ve Kamil Aydın, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Ankara Ülkü Ocakları Başkanı İlker Darıcı  ile Konfederasyona bağlı sendikaların genel başkanları, Yönetim kurulu üyeleri ve şube başkanları katıldı.

Türkiye -Kamusen Genel Başkanı Önder Kahveci açılışta yaptığı konuşmada Konukevimizi kendi imkanlarımız ile yaptığımıza dikkat çekerek “Biz kurucu değerlerine sahip çıkarak gelenekten geleceğe taşıyacağız. Bu anlamda yeni hizmetleri önemsiyoruz. Konukevimiz helalinden yapılmış bir binadır. Kendi öz kaynaklarımızla yaptık. Uzun süredir yapmak istiyorduk. Yapmak arzusundaydık. Çok şükür ki gerçekleştirdik.  Sendikamıza konukevimizi kazandırdık. Buradan sadece Türk Sağlık-Sen değil, Türkiye Kamu-Sen bağlı sendikalarımızın üyelerinin tamamı ve yakınları faydalanacak. Bizle beraber yüreği atan herkese bu kapımızı açık. Toplam kapasitemiz 88 kişilik. Türkiye Kamu-Sen olarak sürekli  kurumsal anlamda yeni hizmetleri yapıyoruz. Misafirhanemiz ile de sosyal sendikacılık alanında önemli bir hizmeti gerçekleştirmiş olduk. Bir Konukevi’nde İstanbul’a açmak istiyoruz. İnşallah onu da gerçekleştireceğiz” dedi.

Açılışta bir konuşma yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar Yıldırım’da Konukevimizin hayırlı olmasını dileyerek sivil toplumda bu tür hizmetlerin önemli olduğunu vurguladı. Konukevini oldukça beğendini belirten Yıldırım çalışmalarımızda kolaylıklar diledi. 

Yapılan konuşmaların ardından yapılan dua ile konukevi kurdele kesilerek açıldı ve hizmete başladı. 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×