ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ ÜYELERİ ANKARADA

Balıkesir’in Edremit Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Kemal Aslaner ve yönetim kurulu üyeleri genel merkezde yapılan istişare toplantısına katıldı.
Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Refik Üstün’ün başkanlığında yapılan toplantıda, seçim öncesi yapılacak olan çalışmalar masaya yatırıldı.
Kemal Aslaner başkanlığındaki Ülkücü İşçiler Derneği yönetim kurulu üyeleri toplnatı sonrası Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nde genel başkan yardımcısı Cihan Paçacı, Metin Çobanoğlu, Faruk Bal ve Mehmet Ekici’yi ziyaret ettiler.
Devlet Bahçeli’nin liderliğinde MHP’nin iktidara yürüdüğünü belirten Aslaner, "Bütün MHP camiasının tek yürek olup canla, başla çalışması halinde hedefe ulaşması kaçınılmazdır. Bu nedenle her ülkücüden kendi cep telefonlarının rehberindeki kişiler kadar çalışma bekliyoruz. Bu kutlu yolda 2023 lider Türkiye hedefine ulaşacağımıza tüm kalbimle inanıyorum. Biz Ülkücü İşçiler Derneği olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada bıkmadan usanmadan terimizi son damlasına kadar akıtarak çalışacağımıza Edremit halkı huzurunda söz veriyoruz. Allah Türkü Korusun ve Yüceltsin! Ne Mutlu Türküm Diyene!"İHA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×