Gentlemanlar buluştu

 

Gentleman’lar buluştu

 

Gentleman Dergisi Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül gecesine Türkiye’nin önde gelen işadamları katıldı.

 

 

DÜNYA Grubu bünyesinde yayınlanan erkek lüks yaşam dergisi Gentleman’ın ödülleri sahiplerini buldu. 12 Kasım’da Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen ödül gecesine Türk iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Gecenin onur konuğu olan Bülent Eczacıbaşı’na “Yaşam Boyu Gentleman Onur Ödülü” verildi.

Gecede ayrıca Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince ve reklam dünyasının önde gelen isimlerinden Alinur Velidedeoğlu, “hayatımın unutulmaz yılı” konulu bir konuşma yaptı.

Gentleman Dergisi ile birlikte yayımlanan Ladies Dergisi’ne kapak olan Hey Group Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aynur Bektaş’a En İyi Kadın Kapak Ödülü verilirken, En Neşeli Kapak Ödülü Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’na verildi.

En Sportif Kapak ödülünü iki isim paylaştı; Eurodecor'un kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Güçlü ile PricewaterhouseCoopers Türkiye Kurucu Ortağı Adnan Nas. Diğer ödüller şöyle; En Duygusal Kapak Ödülü Erbak Uludağ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erbak, En Sinematografik Kapak Ödülü Ramsey Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Gür, En Yaratıcı Kapak Ödülü Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, En Şık Kapak Ödülü DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı  Hakan Ateş, Sanat Dostu Gentleman Ödülü Antik A.Ş.’nin sahibi Turgay Artam ve Olgaç Artam, Sağlığa Yatırım Yapan Gentleman Ödülü Universal Hospitals Group Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Azmi Ofluoğlu, Çevre Dostu Gentleman Ödülü Akın Öngör, En Gentleman Aile Şirketi Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Eğitime Destek Veren Gentleman Kadir Has Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı , Kadir Has Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Vekili  Can Has, Şehrine Yatırımcı Gentleman Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mustafa Boydak, En Yatırımcı Gentleman Ödülü Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın.

Milano Finanza Grubu’na bağlı olarak yayımlanan İtalyan Gentleman dergisinin verdiği Milano Finanza Ödülleri ise Aktürk Yapı Genel Müdürü İsmet Ergül, Ağaoğlu Şirketler Grubu Genel Müdürü Hasan Rahvalı, Kayalar Kimya CEO’su Ersin Kayalar’a verildi.

 anadoludahergün
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×