Ülkücüler, Ali Arslanı izledi

Ülkücüler, Ali Arslan’ı izledi


Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Çorum İl Başkanlığı tarafından düzenlenen "Ali Arslan" adlı tiyatro gösterisi tüm teşkilatların ve ülkücü camianın katılımıyla gerçekleştirildi.

Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in hayatından kesitlerin sunulduğu gösteride duygusal anlar yaşandı ve katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

Gösterinin açılış konuşmasını yapan ülkü ocakları il başkanı mesut çelik birlik ve beraberliğin önemine değinerek şunları söyledi: “Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey; Türk devlet, siyaset ve fikir hayatında yakın tarihimize damgasını vurmuş, Türk-İslam Dünyası’na ve bütün mazlum milletlere umut olacak bir davanın, bayraktarlığını ve liderliğini üstlenmiştir.
Ömrünü “Türklüğün ebedi bekasına” armağan eden başbuğumuz, ülkücü nesillerin iman dolu kalbinde sonsuza kadar yaşayacaktır…

Tarihi süreçte, dava şuurunu çağlar ötesine taşıyan ülkücü hareketin mensupları olarak, geleceğin Türkiye’sine doğru emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Bu kutlu yolda önümüze çıkan menfaat teklifleri, çıkar ilişkileri, fitne tohumları, hain saldırılar davamıza olan bağlılığımızı daha da artırmaktadır.

Gün, milli kimlik ve milli ülkü yoksunu MİLLİYETSİZLERİN, dinimiz, devletimiz ve milletimiz üzerindeki kirli emellerini boşa çıkarma günüdür. Gün, saflarımızı sıklaştırma günüdür. Gün, hep birlikte geleceği inşa etme günüdür…

Hayatı, ülküsü ve mücadelesi ile hepimizin feyz kaynağı olan merhum başbuğumuzun göstermiş olduğu hedefler de hep bu doğrultudadır. Ülkücü hareket geleceği yönetmeye taliptir.

Son peygamberimiz Hazreti Muhammed’in ümmeti ve son Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ülküdaşları olarak varlığımız Türk varlığına armağan olsun…

 anadoludahergün
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×