Haberleri Tümü

Ankara’da Polat Derneği kuruldu

Ankara’da yaşayan Polat, Fındık, Yolkoru, Çavuşlu ve Karaterzi köylerimizden insanlar, kısa adı POLAT DERNEĞİ olan dernek çatısı altında buluştu.

 

Artık Ankara’da bir çatıları oldu

 

Ankara’da Polat

Derneği kuruldu

 

Ankara’da yaşayan Polat, Fındık, Yolkoru, Çavuşlu ve Karaterzi köylerimizden insanlar, kısa adı POLAT DERNEĞİ olan dernek çatısı altında buluştu.

 

Polat, Fındık, Yolkoru Çavuşlu, ve Karaterzi köyleri, Ankara’da bir dernek çatısı altında buluştu. Kısa adı POLAT DERNEĞİ olan derneğin Kurucular Kurulu’nin Mülkiyeliler Birliği Lokalinde gerçekleştirdiği toplantının ardından Kurucu Yönetim Kurulu ilk toplantısını yaptı.

KURULUŞ KARARINA TANIKLIK YAPANLAR

Mülkiyeliler Birliği Lokali’ndeki toplantıda POLAT DERNEĞİ’nin kuruluşuna tanıklık eden Kurucular Kurulu üyeleri; Dr. Vahap Şahin, Kemal Ürkmez, Nuri Öner, Ramazan Durmuş, Mahmut Demiralp, Bahattin Aksoy, Kamil Göksu, Tacettin Ayhan, Hamdi Durmuş, Erhan Ürkmez ve Mehmet Ardıç oldu. Kurucular kurulunda yer alan ancak mazeretleri nedeniyle de Adil Kubat, Nazım Avcı, Metin Peker, Serhan Benk, Nurettin Dörtdemir, Ergül Çağan, Hüsnü Çakantemur, Metin Peker, Arife Dinçer ve Derya Aytekin katılamadılar.

KURUCU YÖNETİM KURULU

Polat, Fındık, Yolkoru, Çavuşlu ve Karaterzi Köyleri Yardımlaşma, Dayanışma, Kalkındırma ve Kültür Derneği’nin Kurucu Yönetim Kurulu’na da şu isimler görev aldı:

Kamil Göksu (Başkan), Bahattin Aksoy (Başkan Yardımcısı), Mahmut Demiralp (Sayman), Mehmet Ardıç (Genel Sekreter), Adnan Polat (Sosyal Yardım ve Kültür Başkanı), Serhan Benk (Bürokrasiyle İlişkiler Başkanı), Hamdi Durmuş (Genel Sekreter Yardımcısı), Erhan Ürkmez (Protokol ve Kurumlar İlişkiler Başkanı), Ramazan Durmuş (Basınla İlişkiler Başkanı), Tacettin Ayhan (Hukuk İşleri Başkanı) ve Derya Aytekin (Kadın kolları ve Halka İlişkiler Başkanı).

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları