Haberleri Tümü

GİRESUN: DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET EKİCİ: “AK PARTİ’Yİ İKTİDARA GETİREN GÜÇLER PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN 2011 YILI SEÇİMLERİNDE MHP’Yİ MECLİS DIŞINDA BIRAKMAK İSTİYORLAR”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Genişletilmiş İl Divan toplantısı yapıldı.
Toplantıda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici, AK Parti’yi iktidara getiren güçlerin haziran ayında yapılacak genel seçimlerde MHP’yi meclis dışında bırakmak istediklerini' söyledi.
Giresun İl Özel İdaresi Kültür Sitesi’nde yapılan toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici, TBMM Başkanlık Divanı üyesi ve Giresun Milletvekili Murat Özkan, MHP Giresun İl Başkanı Orhan Erzurum, MHP Ordu İl Başkanı Hazma Aldeniz, partinin il, ilçe ve belde yöneticileri, partili belediye başkanları, meclis üyeleri ve il genel meclis üyeleri katıldı.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici, ülkenin MHP'nin kadrolarına ihtiyacı olduğunu belirterek partililerini birlik ve beraberliğe davet etti. MHP'nin, "Önce ülkem, sonra partim, sonra ben" anlayışıyla hareket ettiğini ifade eden Ekici, şunları söyledi:
"Ülkemiz bir çok kritik genel seçimler geçirmiştir. Fakat 2011 yılının haziran ayında yapılacak olan genel seçim hepsinden daha kritik durumdadır. AK Parti iktidarının 2011 yılı seçiminden sonra diye planladığı projelere bakarsak iki dili, iki bayrak gibi konuları tartışılır hale getirdiklerini görebiliriz. AK Parti’yi iktidara getiren güçler projelerini gerçekleştirmek için 2011 yılındaki seçimlerde MHP’yi meclis dışına çıkarmaya çalışmaktadırlar. Bunun için MHP olarak üyelerimizden, ülküdeşlerimize kadar, belediye başkanlarımızdan, il ilçe yöneticilerimize kısacası hepimize büyük görevler düşmektedir. Bir birimizi eleştirerek provakasyonlara alet olarak değil, birimizin eksik bıraktığını diğerimizin tamamlaması suretiyle büyük görevler düşmektedir” dedi.
Partiye katılanlara takılan rozetlerin ardından İl Divan Toplantısı basına kapalı olarak devam etti.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz