Haberleri Tümü

Onlar artık Profesyonel Fotoğrafçı

Pendik Belediyesi “Fotoğrafçılık Kursu” meyvelerini vermeye başladı. Kursiyerlerin birbirinden ilginç 26 fotoğrafı, Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde Pendiklilerin beğenisine sunuldu.

Onlar artık Profesyonel Fotoğrafçı

Pendik Belediyesi “Fotoğrafçılık Kursu”  meyvelerini vermeye başladı. Kursiyerlerin birbirinden ilginç 26 fotoğrafı, Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde Pendiklilerin beğenisine sunuldu. 

Pendik Belediyesinin hobi kursları kapsamındaki “Fotoğrafçılık Kursu ve Kulübü”, fotoğrafa ve fotoğrafçılığa gönül vermiş birçok insanı bünyesinde topluyor. Fotoğrafçılık Kursu’nun 2009 – 2010 yılı mezunları, çekmiş oldukları birbirinden ilginç fotoğraflarını Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde düzenlenen sergi ile sanatseverlere sunuyor. Açılışını Kültür ve Turizm Bakanlığı (GESİM) Geleneksel El Sanatları ve Mağazalar İşletme Müdür Vekili Ü. Hakan Yazıcı’nın yaptığı sergide, Marmara Üniversitesi Fotoğrafçılık Bölümü öğretim üyesi aynı zamanda da Fotoğrafçılık Kursu’nda eğitim veren Mustafa Bilge Satkın sanatseverlere fotoğrafları yorumlayarak eserler hakkında bilgi verdi. Ayrıca serginin hemen yanında kurulan mini stüdyoda, fotoğrafçılığın sadece hobi amaçlı değil ayrıca meslek olarak da kabul edilmesi adına ışık tekniklerini kapsayan eğitimlerde verildi. Fotoğraf severlerin yoğun ilgi gösterdiği sergi 14 Kasım’a kadar kapılarını açık tutacak.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları