Haberleri Tümü

''TESLİMİYETÇİ POLİTİKALARI REDDEDİYORUZ''

Hükümetin açılım politikalarını değerlendiren MHP Mersin Milletvekili Behiç Çelik, AKP iktidarını bölücülük yaptığı iddiası ile eleştirdi.

Hükümetin açılım politikalarını değerlendiren MHP Mersin Milletvekili Behiç Çelik, AKP iktidarını bölücülük yaptığı iddiası ile eleştirdi. Milletvekili Çelik, “ Türkiye'nin milli yapısını, hassasiyetlerini, kültür dokusunu, hukuk sistemini her şeyi sulandırarak aşındırmaya ve ülkeyi sömürgeleştirmeye götürecek faaliyetlerin tam içerisinde AKP iktidarı var. Onun için de terörle anlaşıyor.

İçişleri Bakanının Peşmergelerin lideri ile görüşmeye gitmesi, MİT Müsteşarının gidecek olması, bu gerçeği açıkça göstermiştir. AKP’nin teslimiyetçi ve işbirlikçi politikalarını

reddediyoruz ve Türkiye'nin teslim olmayacağını haykırıyoruz. Bunun yanında bölücü politikalarına da karşı geleceğiz. Neden bölücü bu iktidar; çünkü referandum sonrasında ülkeyi yeni anayasa tartışmalarına sokup akabinde federasyon ve başkanlık sistemine Türkiye'yi götürerek Türkiye'nin parçalanmasına uygun iklim yaratıyor" dedi.

Türk Milletinin bilincini artırarak teslimiyetçilere teslim olmayacağını ifade eden Milletvekili Behiç Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü: 'Terör örgütü, hükümet, ABD, AB Türkiye'yi yıkıma sokacak olan bu süreçte paralel ve ruh dördüzü olarak çalışıyorİar. Bu çalışmalara karşı Türk milletinin bilincini artırmak ve teslim olmamak gerekiyor."dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları