Haberleri Tümü

UĞUR ÜNCÜ BESKVA'YI ZİYARET ETTİ

MHP Manisa İl Başkanı Uğur Üncü, Bekir-Sacide Keleşoğlu Eğitim ve Yardım Vakfı (BESKVA) Manisa Şubesi'ni ziyaret ederek, yardım faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

MHP Manisa İl Başkanı Uğur Üncü, Bekir-Sacide Keleşoğlu Eğitim ve Yardım Vakfı (BESKVA) Manisa Şubesi'ni ziyaret ederek, yardım faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
Vakfın Danışmanı Cengiz İbret ve Tufan Taner Savcı ile biraraya gelen Başkan Üncü, Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Celal Keleşoğlu'nun Türkiye ve Manisa için büyük bir kazanç olduğunu ifade etti. Üncü, ''Hakkı Bey çok kalender ve nazik bir insan. Kendisi partimizi ve bizi daha önce ziyaret etmiştir. Bizim bu ziyaretimiz iade-i ziyaret değildir. Vakfı ve Sayın Keleşoğlu'nun çalışmaları gözümüzü doldurmuştur. Yapılan bu yardımlar sosyal dayanışmanın gereği olarak bizleri de mutlu etmektedir. Vakfın ve Hakkı Keleşoğlu'nun yaptığı hizmetlere partim ve yönetim kurulum olarak her türlü desteğe hazırız. Yapılan bu faaliyetlerin Türkiye geneli ile birlikte Manisa'daki hayırsever kişi ve kurumlara ilham vermesini temenni ederiz. Sayın Keleşoğlu eğitime, sağlığa, spora ve ihtiyaç sahiplerine yönelik takdire şayan bağış ve katkılar yapıyor. Kendisinin de söylediği gibi Manisa'da kazandıklarını yine Manisa için harcamaktan geri kalmıyor. Eşi Sayın Hale Keleşoğlu da yapılan yardımlarda Sayın Hakkı Keleşoğlu'na güç ve destek oluyor. Keleşoğlu Ailesi'ne yaptıkları tüm yardımlar için bir kez daha teşekkür ediyoruz'' dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vakfın Danışmanı Cengiz İbret, ''MHP İl Başkanı Sayın Üncü'nün ziyareti bize güç ve mutluluk vermiştir. Bu Vakıf Manisalılarındır. Manisalılardan aldığı güç ve destekle yardımlarını sürdürecektir. Değerli büyüğümüz ve Vakıf Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hakkı Keleşoğlu'nun ifade ettiği gibi bu vakıf Manisalılarındır. Manisalılara hizmet etmeye devam edecektir.MHP İl Başkanı Sayın Üncü ve yönetimine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz'' dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz