Güncel Haberleri Tümü

HUZUREVİ SAKİNLERİNE ZİYARET

MHP KADIN KOLLARI HUZUREVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

Balıkesir’in Edremit ilçe Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Başkanı Melahat Atıcı ve yönetim kurulu üyeleri Kızılay Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret ederek çeşitli ikramlarda bulundular.
Edremit Belediyesi Sosyal Hizmetler müdür vekili Zeynel Karataş, Tuzcumurat Mahallesi muhtarı İsmail Akçay, el sanatları öğretmeni Hasan Kadakçı olduğu halde MHP Kadın Kolları Başkanı Melahat Atıcı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri yaşlıların gönlünü alarak baklava, çikolata ve çeşitli hediyeler verdiler.
Melahat Atıcı, “Belediye Başkanımız Tuncay Kılıç’ın talimatı doğrultusunda hazırlanan her ay bir etkinlik çerçevesi içerisinde ilk ziyaretimizi Kızılay huzurevine yaptık. Hayır dualarını aldık. Bu tarz ziyaretlerimiz devam edecek.” dedi.
Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç’ta, “Bizim kültürümüzde insanlara dua ederlerken, 'Allah hayırlı uzun ömür versin' derler. Hayırlı ve uzun ömürlü olmak Allah'ın çok güzel bir lütfudur. O nedenle büyüklerimiz bizim için önemlidir. Geleceğin daha huzur ve barış içerisinde olmasını temin eden önemli değerlerimiz olan yaşlılarımızın varlığı bizler, özellikle gençler için son derece önemlidir” diye konuştu.
MHP'li hanımlar, yatan huzurevi sakinlerinide odalarında ziyaret ederek hayır duası aldılar. Huzurevi sakinleri ise hatırlanmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getirerek organizasyonu düzenleyen yetkililere teşekkür ettiler.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz