Güncel Haberleri Tümü

MHP’DEN MMO’YA ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı, Makine Mühendisleri Odası (MMO) Kayseri Şubesi’ne iade-i ziyarette bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı, Makine Mühendisleri Odası (MMO) Kayseri Şubesi’ne iade-i ziyarette bulundu.
MHP İl Başkanı Mete Eke ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Makine Mühendisleri Odası’na (MMO) yapılan iade-i ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette konuşan İl Başkanı Mete Eke, teşkilat olarak ziyaretleri hafta 1 gün yapacaklarını belirterek, ilk ziyaretlerini MMO’ya yaptıklarını söyledi. Eke, MMO Kayseri Şube Başkanı Ali Alkan ve yönetim kuruluna, kendilerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
MMO Kayseri Şube Başkanı Ali Alkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 75 bin üyeleri olduğunu, ancak şu anki mevcut meslek odalarına yaklaşımlarından dolayı serzenişleri olduğunu ifade etti. Alkan, “Serzenişlerimiz, meslektaşlarımızın, meslek odalarının çıkan yasa ve mevzuatlar doğrultusunda bilgilerinin alınmamasındandır. Aslında meslek odalarından görüş ve fikirler alınsa, çıkan yasa ve mevzuatlar hem teknik anlamda faydalı olacağını hem de ülkenin faydasına olacağını düşünüyorum. Meslektaşlarımız açısından, iş istihdamı açısından düşündüğümüzde de farklı alanlarda, farklı meslek disiplinleri içerisinde de hem verilen hizmet kalitesi aratacak, hem de bu hizmet doğrultusunda ülkemizin faydasına işler yapılacaktır. Bunun da önemsenmesini istiyoruz. Sizlerin de bunun bilincinde olduğunuzu düşünerek iade-i ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaret daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz