Güncel Haberleri Tümü

MHP'Lİ HEYETTEN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Münir Kutluata, Zonguldak Şehit Aileleri Derneği'ni ziyaret etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Münir Kutluata, Zonguldak Şehit Aileleri Derneği'ni ziyaret etti.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Münir Kutluata, İzmir Milletvekili Erdal Sipahi, MHP İl Başkanı Mustafa Korkutan ve partililer Şehit Alileri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz'ı makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten dolayı mutlu olduğunu belirten Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz, “Derneğimiz 1997 yılında derneğimiz kuruldu. Biz yeni binamıza taşınıyoruz. Oradan elde edeceğimiz gelirlerle şehit ve gazi çocuklarının eğitiminde destek vermek istiyoruz. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Münir Kutluata, İzmir Milletvekili Erdal Sipahi de her zaman şehit ailelerinin yanında olacaklarını belirttiler.
Heyet daha sonra Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilciliğini ziyaret ederek, kamu çalışanlarının sorunlarını dinlediler.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz