Güncel Haberleri Tümü

ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ ÜYELERİ ANKARA’DA

Balıkesir’in Edremit Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Kemal Aslaner ve yönetim kurulu üyeleri genel merkezde yapılan istişare toplantısına katıldı.

Balıkesir’in Edremit Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Kemal Aslaner ve yönetim kurulu üyeleri genel merkezde yapılan istişare toplantısına katıldı.
Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Refik Üstün’ün başkanlığında yapılan toplantıda, seçim öncesi yapılacak olan çalışmalar masaya yatırıldı.
Kemal Aslaner başkanlığındaki Ülkücü İşçiler Derneği yönetim kurulu üyeleri toplnatı sonrası Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nde genel başkan yardımcısı Cihan Paçacı, Metin Çobanoğlu, Faruk Bal ve Mehmet Ekici’yi ziyaret ettiler.
Devlet Bahçeli’nin liderliğinde MHP’nin iktidara yürüdüğünü belirten Aslaner, "Bütün MHP camiasının tek yürek olup canla, başla çalışması halinde hedefe ulaşması kaçınılmazdır. Bu nedenle her ülkücüden kendi cep telefonlarının rehberindeki kişiler kadar çalışma bekliyoruz. Bu kutlu yolda 2023 lider Türkiye hedefine ulaşacağımıza tüm kalbimle inanıyorum. Biz Ülkücü İşçiler Derneği olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada bıkmadan usanmadan terimizi son damlasına kadar akıtarak çalışacağımıza Edremit halkı huzurunda söz veriyoruz. Allah Türkü Korusun ve Yüceltsin! Ne Mutlu Türküm Diyene!"

Yorumlar
 • Salih TAŞDELEN

  Çok meşhur bir jet akrobot timi vardır..Bütün komutlar lider tarafından verilir ve herkes buna uymak zorundadır..Meşhur gün gelmiş ve gösteri okyanus ötelerinde başlamıştır..Tembel sekiz zor bir harekettir ama oldukça başarılı yapılmıştır.. Sonrasında ise çok güvenilen lider hareketin adını anons etmeden harekete başlar, ters dönüşün ortasında sadece şu ses duyulur ''SORRY'', ardından da cluuup diye bir ses..Dünya havacılık tarihinde bu gerçekleşmiş en acı ve ders dolu bir olaydır..Yüksek uçuşların düşüşü çok sert olur...Hiç değilse SES çıkartsak!!!

  cevapla
 • RECEP GÜNAY

  ABD belki bu büyük işe yani bop a cesaret edemeyebilirdi.yani bu organizasyonda destek önemlidir.Tayyipte onu fazlası ile verdi. maşalık görevini bilhakkın yerine getirdi. karışıklık türkiyede yaşanmazdı fikri bu mihval üzere bende mevcut. belki tayip olmasa bop da olmazdı diye düşünüyorum. ****** Bana göre uluslar arası güçler ortadoğudaki liderleri devirerek çok şey aldı.(devirmeden alamazdı). Ama türkiyedeki özelleştirme adı altında çogu güzel kaynaklarıda tayip sayesinde tereyagından kıl çeker gibi aldı. yani bir taşla iki kuş. ******** ‎1971 muhtırasında başbakanlık görevinde bulunan demirele ABD haşhaşı yasaklatıramamış demirel ABD ye dik durunca muhtıra ile iktidardan indirildi. 1980 yılına kadar türkiye yunanistanı veto ediyordu yine 80 ihtilali ile vetoyu kaldırdı.bunun gibi milliyetçi muhafazakar demokrat kimliğin çok güzel örnegi vardır. ülke menfatleri önde gelir. ver kurtul anlayışı yoktur. Ama malesef trkiyede tamdemokrasi olmadığımızdan ve seçilmişlere sahip çıkmadığımızdan ihtilaller le canımızı çıkarttılar. bundan sonra ihtilale gerk kalmadan adamlar satın aldıkları sermaye gücü ile istediklerini yapacaklardır.

  cevapla
 • recep günay

  ‎‎''Şahsi fikrim başbakanımız Sayın Tayip Erdoğan Bop eş başkanı görevinde bulunmasaydı bu gün suriyi de yaşananlar ülkemizde yaşanacaktı'' diyorsunuz.Yani amerika ortadoğuda kapıyı kırarak yaptığı işi türkiyede tokmagı çevirerek yaptı. demek istiyorsunuz. Ama işin başka bir boyutu daha var. tayyip dindar kimliği ile ortaya çıktı. Dolaysı ile bu kimlik üzerinden ortadoğuda daha rahat iş görüyorlar. yoksa davosta tayibin posta atmasına izin verilmezdi. bu sayede tayyip ortadoğu ulkelerinde sözü muteber biri olarak algılandı. Gerek libyadaki muhaliflere gerekse diğer muhliflere destek oldu , düne kadar tatile gitmek istediği başer esatla 180 derecelik bir dönüşle diktatör diyverdi. Aynı oyunu kaddafiyede yaptı. kaddafi ölmeden önce iki kişiye kırgın ve kızgın olduğu söylenmişti. birisi tayip digeri ise italya lideri berliskoni. tayip anında abd den aldığı direktif ile çark eden lider. Yani tayyip bir maşa oldu. olmasaydı?ABD belki bu büyük işe yani bop a cesaret edemeyebilirdi.

  cevapla
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz