Güncel Haberleri Tümü

VALİ SU'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Mersin Valisi Ali İhsan Su, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında Yüce Milletimizin özünde var olan birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarının daha da pekiştiği, sevgi ve saygı atmosferinin hâkim olduğu, paylaşma, yardımlaşma ve dayanışma hasletlerinin en güçlü şekilde yaşatıldığı bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

Mersin Valisi Ali İhsan Su yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi.
 Yüce Milletimizin özünde var olan birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarının daha da pekiştiği, sevgi ve saygı atmosferinin hâkim olduğu, paylaşma, yardımlaşma ve dayanışma hasletlerinin en güçlü şekilde yaşatıldığı bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Bu yıl bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle bayramı, virüsün yayılmasına karşı verdiğimiz mücadelenin sekteye uğramaması için temizlik, maske ve mesafe kurallarına azami ölçüde uyarak geçirmemiz hayati önem taşımaktadır.

Kurallara uyarak güzel bir bayram geçirmek dileğiyle tüm Mersinli hemşerilerimin, aziz milletimizin ve İslam Âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, bu mübarek bayramın bütün insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz