Haberleri Tümü

Aybüke Ayberk’ten Ortadoğu Gazetesi'ne Ziyaret

Ülkü Ocakları Genel Merkez Sanatçısı Aybüke Ayberk, Mersin’de medya kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

 
 
Aybüke Ayberk’ten Ortadoğu Gazetesi Bölge Temsilcisi Aytur Gezer’e Ziyaret
 
Ülkü Ocakları Genel Merkez Sanatçısı Aybüke Ayberk, Mersin’de medya kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.
Ortadoğu Gazetesi Bölge Temsilcisi ve www.hergunturk.com ile www.anadoludahergun.com internet haber gazetelerinin yönetim kurulu başkanı Aytur Gezer’i ziyaret etti. Beraberinde İnciay Yapım Sahibi Rüştü Aydın ve İstikbal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın ile birlikte ziyaret eden Sanatçı Aybüke Ayberk, Aytur Gezer ile bir süre sohbet ederek verdikleri desteklerden dolayı Aytur Gezer’e teşekkür etti.
 
GEZER: ONUR VERİCİ BİR ZİYARET
Aytur Gezer’de Sanatçı Aybüke Ayberk’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi ve her zaman yardımcı olmaya devam edeceklerini söyledi. Gezer, “ Teşekkür ediyoruz, Son derece onur verici bir ziyaret. Bir tarafta Mersin’imizin Türk Milliyetçilerinin, Ülkücü Hareketin genelde çok uzak durduğu bir alanda çok önemli başarılara imza atmış, 13-14 yıldır medya üzerinde gerek yazılı görsel gerek internet ortamında ki habercilik anlayışı gerek yapım film ve kısa metrajlı uzun metrajlı filmler anlamında klip çekim anlamında festivaller, konserler gibi organizelerle çok güzel işlere imza atarak önemli bir ilki Mersin’de başardınız. Bu anlamda İnciay Yapım ve İstikbal Gazetesi olarak sizleri de kutluyorum.
AYBÜKE: TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİN YÜREKLİ BİR SESİ
Aybüke hanıma gelince, onu müzik konusunda değerlendirecek bir kelime olduğunu düşünmüyorum. Bana göre Ülkücü Hareketin, Türk Milliyetçiliği’nin yürekli bir sesi, gerekse çalışmaları, besteleri sözleri ile sadece Mersin’in değil Türkiye’nin hatta dünyanın tanıdığı tanımayanların talihsizlik yaşadığını düşündüğüm önemli bir sanatçı. Tabiî ki sizlerinde bunda katkıları büyük. Mesela dün internet sitesinde Aybüke Hanımın kliplerini paylaştım. Türkiye’nin dört bir yanından Belçika’dan beğenilerini yorumlarını eklemişler.
PARÇALARIN HER BİRİ KONFERANS NİTELİĞİNDE
Bizim son zamanlarda çok uzaklaştığımız hasletlerimiz dediğimiz veyahut Türk İslam Ülküsü ile Türklüğümüzün inancımızın gereği değerlerimize sahip çıkmayı özendirecek her birisi birer konferans konusu olacak kadar güzel parçaları milletimize kazandırdığı için Aybüke hanıma teşekkür ediyorum.
Aybüke Ayberk sanatçımızın sadece Ocak başkanlarımıza değil; Ülkü Ocaklarında konferanslar verilirdi ve insanın o bahsettiğimiz şuurla yetişebilmesi, milletimize hizmet edebilecek dolu-dolu bir millet olarak beyin olarak yetiştirebilecek bir konferanslar olurdu. Şimdilerde ne kadar yapılır bu tartışılır.
Böyle bir açığı kapatabileceğini düşündüğüm için; herkesin, konferans değerinde olan eserlerin müziğin notalarıyla sözleriyle, kullanılan sazlarıyla her şeyiyle, yorumuyla söylenen parçaları, üreten sanatçılarımıza sahip çıkmasını istiyorum. Sadece bir kesim olarak değil Ülkü Ocaklarını, parti teşkilatlarının hepsinin içerisinde, kalbinde yüreğinde vatan sevgisi olan yüce dinimizin üç kıtaya hakim olmasından nizamı aleme giden yolda yüreği çarpan herkesin; sanatçı bazında da yapım bazında da üretim yapanlara destek vermelerini temenni ediyorum. Çünkü bizim şuan en büyük eksiğimiz bu. En azından insan olarak birbirimize sahip çıkmamız lazım. Kendi değerlerimizi, kendi geleneklerimizi yaratmamız gerekiyor.
ORTADOĞU GAZETESİ OLARAKTA DESTEKÇİSİYİZ
Ortadoğu Gazetesi olarak da, Hergün Türk ve Aytur Gezer olarak da boynumuzun borcu olarak düşünüyorum, sadece Mersin olarak değil bizim Türk Milliyetçilerinin, Türkiye genelinde çok uzak durduğu çok başarılı çalışmalar ortaya koymadığı bir alanda başarılı bir şekilde istikrarlı bir şekilde ki bu yürüyüşünde her mola verdiğinde onu nefeslendirecek bir güç olarak yer alacağız.”dedi.
 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları