Haberleri Tümü

Nazillide, Cumhuriyet Bayramı öncesi bayrak

MHP’li Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 87. yıldönümü kutlamaları nedeniyle Nazillili vatandaşlara ve esnaflara 5 bin adet Türk Bayrağı dağıtıyor.

-NAZİLLİ’DE 29 EKİM KUTLAMALARI ÖNCESİ 5 BİN TÜRK BAYRAĞI DAĞITILIYOR

-BAŞKAN ALICIK; “CUMHURİYETİ KORUMAMIZ LAZIM”

 

 

MHP’li Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 87. yıldönümü kutlamaları nedeniyle Nazillili vatandaşlara ve esnaflara 5 bin adet Türk Bayrağı dağıtıyor.

29 Ekim kutlamaları kapsamında basın mensuplarına bilgilendirme toplantısı düzenleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, düzenlenen toplantının ardından vatandaşlara ve esnafa Türk Bayrağı dağıttı. Cumhuriyet Bayramının 87. yılı coşkusunun bütün yurtta olduğu gibi Nazilli’de de her yerin bayraklarla donatılması gerektiğini ve her vatandaşın cumhuriyete sahip çıkması gerektiğini ifade eden Başkan Alıcık “Namusumuz şerefimiz olan şanlı Türk Bayrağımızdan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları vesilesiyle esnafımıza dağıtmak istedik. Türkiye Cumhuriyeti devleti çok büyük bir devlet ve üzerimde emelleri olan güçlere karşı onu korumamız gerekiyor. Ülkemizin simgesi olan Türk Bayrağının ilçemiz başta olmak üzere ülkemizin her yerinde dalgalanması için 5 bin adet bastırarak esnafımıza ve halkımız dağıtmaya başladık. Bu dağıtım işlemi kısa sürede tamamlanarak kutlamalardan günler önce şanlı bayrağımız evlerimizde, işyerlerimizde dalgalanmaya başlayacak. Türkiye Cumhuriyeti devleti çok büyük bir devlet ve üzerimde emelleri olan güçlere karşı onu korumamız gerekiyor. Halkımızın; bayrak sevgisini, vatan sevgisini, Cumhuriyete olan bağlılığını gösteren en güzel örnek bayrağımızın dalgalanmasıdır. Biz de belediye olarak üzerimize düşen görevi yapmaya gayret ediyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ilelebet bayrağımızla birlikte yaşayacaktır” dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları