Siyaset Haberleri Tümü

BAHÇELİ, GÖNEN İLÇE TEŞKİLATI'NI ZİYARET ETTİ

BU İKTİDAR TÜKENMİŞTİR, BU İKTİDAR YORGUNDUR, SİNİR KAT SAYISI DÜŞMÜŞ TAHAMMÜLLERİ KALMAMIŞTIR.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2011 seçimlerinin "AK Parti iktidarını alma yılı" olduğunu söyleyerek, "Bu iktidar tükenmiştir. Bu iktidar yorgundur. Sinir kat sayısı düşmüş tahammülleri kalmamıştır" dedi.
Isparta'da bir dizi açılış için bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gönen İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. 2011 seçimlerinin "AK Parti iktidarını alma yılı" olduğunu söyleyen Bahçeli, "Bu iktidar tükenmiştir. Bu iktidar yorgundur. Bu iktidar azmıştır. Başarısını örtmek için kızgınlık yapmaktadır. Önüne geleni haşlamakta, gidene ise söylenmektedir. Sinir kat sayısı düşmüş tahammülleri kalmamıştır. İktidarın nimetlerini yemekten başka bir şeyleri kalmamıştır" şeklinde konuştu.
CMK'nın 102. maddesindeki değişikliğe değinen Bahçeli, "Hizbullah örgütünün temsilcilerini bir yasa değişikliğiyle dışarı salıyorsun. Git karakola diyorsun. Ertesi gün imza atan yok. Hizbullah da aynı Habur'daki PKK terör örgütü gibi ceza evinden çıkarken nasıl PKK davul zurna ile karşılanmışsa öyle çıkıyor" diye konuştu.
AK Parti döneminde yolsuzlukların arttığını iddia eden Bahçeli, "Yolsuzluk yapa yapa gittikçe şişmanlamış zenginlemişlerdir. Başbakan her seferinde 'Bizi millet getirdi' diyor. Bu aziz millet, seni adam bildi. Koalisyonlardan bıktı. 2001 yılında ekonomik krizinden bunaldı. Umut olursun diye seni seçti. 8 yıldır iktidardasın ne yaptın?" ifadesini kullandı.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz