Siyaset Haberleri Tümü

BU İKTİDARIN ALTERNATİFİ MHP’DİR

Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Didinmez, “Bu iktidarın alternatifi MHP'dir” dedi.

Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Didinmez, “Bu iktidarın alternatifi MHP'dir” dedi.
Bayburt Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret eden Didinmez, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'yi, özellikle de Milliyetçi Hareket Partisi'nin milletvekili bulunmayan illeri gezdiklerini belirtti.
İlleri ziyaret ederken ülke sorunlarını da yakinen görme imkanı bulduklarını ifade eden Didinmez, “Üç ana başlık altında ülkemizin çözüm bekleyen sorunları olduğunu görüyoruz. Türkiye'nin her yerinde vatandaşlarımızın dile getirdiği sorunların başında, bölücü terörün siyasallaştırılması suretiyle ülkemizin bir bölünme tehdit ve tehlikesini yaşıyor ve hissediliyor olması geliyor. Bir diğeri iş ve aş yokluğudur. Diğer bir sorun ise adaletten mahrum, bünyesinde her türlü yolsuzluğu barındıran uygulamalardır” diye konuştu.
Problemlerin sokaktaki vatandaşlar tarafından çözülemeyeceğini, çözümdeki öncelikli görevin hükümete ait olduğunu dile getiren Didinmez, şöyle devam etti:
“Maalesef iktidar, problemlerin çözümü için gayret etmesi yerine daha da artmasına sebep olmaktadır. Bir başka ifadeyle AK Parti artık Türkiye'yi idare edebilecek yeteneklerden ve yeterlilikten uzağa düşmüştür. Türkiye bugün yönetilememekte ve insanların problemleri her geçen gün daha da ağırlaşmakta ve derinleşmektedir. Dolayısıyla önümüzdeki seçimlerde yönetim zafiyetine düşmüş iktidarın o görevden ayrılma vaktinin geldiğini düşünüyorum.' AKP iktidarının alternatifinin olmadığına ilişkin görüşlere katılmanın da mümkün olmadığını dile getiren MHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Didinmez, “Bu iktidarın alternatifi MHP'dir. Birikimi, deneyimi ve tecrübesiyle beraber, kadrolarının da millete hizmet etme aşkı ile dolu oluşuyla da baktığınızda MHP, cari olan sorunların üstesinden gelebilir.” dedi.
Didinmez konuşmasında şunları dile getirdi:
“Bugün Üstünler hukuku değil hukukun üstünlüğü çağrısında bulunarak kendi hukuklarını yaratmak suretiyle Türkiye'yi kaosa sürükleyen bu iktidarın sebep olduğu hasar ve tahribatı da MHP onarabilir. Türkiye'de uygulan yanlış iktisadi politikalar neticesinde insanlarımızı borç batağına sürükleyen iktisadi sorunların da üstesinden MHP kadrolarının geleceğine inancımız tamdır.”
Ziyarette, Bursa Milletvekili Necati Özensoy, Adana Milletvekili Yılmaz Tankut, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Bayburt MHP İl Başkanı Suat Karapınar, Bayburt Arpalı Belediye Başkanı Aydın Irmak, Merkez İlçe Başkanı Suat Doğan ve partililer de hazır bulundu.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz