Siyaset Haberleri Tümü

MHP NİĞDE'DE SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı, partisinin tek başına iktidar olması için sayılı günler kaldığını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı, partisinin tek başına iktidar olması için sayılı günler kaldığını söyledi.
Partisinin seçim çalışmalarını yürütmek ve 'Türkiye nereye gidiyor' konulu konferansa katılmak için Niğde'ye gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı, beraberindeki Disiplin Kurulu üyesi Halil Öztürk, MHP Niğde Milletvekili Mümin İnan, İl Başkanı Şakir Sevdi, Merkez İlçe Başkanı İmdat Yağmur ve milletvekili aday adayı Hikmet Bekil ile birlikte parti binasında açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin 131 gün sonra genel seçimlere gideceğini ifade eden Bölükbaşı, partisinin daha seçimlere 6 ay varken
seçim beyannamesini ilk açıklayan siyasi parti olduğunu kaydetti. Bölükbaşı, "İnşallah ülkemiz sandıktan çıkacak MHP iktidarı ile aydınlık günlere yürüyecektir. Bu seçim millet adına hayati bir karardır. MHP'nin tek başına iktidar olmasına sayılı günler kaldı. Bu süre sonunda aziz milletimizin teveccühü ile iktidara geleceğiz. Biz bütün hazırlıklarımızı tamamlamış bulunuyoruz ve sadece gün sayıyoruz" şeklinde konuştu.
Basın açıklamasının ardından bir süre partililerle sohbet eden Bölükbaşı, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz